2726
عنوان

بدترین خاطره ها -بدترین روزای عمرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 58880 بازدید | 333 پست
اخی لهی ولی خدارو شکر ک زودتر دستش رو شد اگه ازدواج میکردی باهاش و بعدش اینکارو میکرد چی... 

بدبختیش اینه که دیگه نه اعتمادی برام مونده ،نه میلی به ازدواج دارم ،باورام همه از بین رفتن ،تقصیر خودم بود التماس کرد منم دلم براش سوخت 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
بدترین روز زندگیم بیستم فروردین سال هشتاد و نه بودکه داداش بزرگم بی دلیل سر سفره غذا تشنج کرد و از ا ...

برادربزرگ من حدود ده دوازده سالش بود بم زلزله اومد یه شب تشنج کرد فرداش که خوب شد گفت مامان خواب دیدم زلزله اونده زمین دهن واکرده رفتیم توش تا نوزده سالگیش تشنج میکرد دفعه آخرشو یادم نمیره خونه داییم بودیم داشت تلویزیون میدید چندبار گفت مامان بعد دهنش  کج شدمردمک چشماش کج شد وتشنج کرد الان ۲۶ سالشه بعداون دفعه دیگه حالش خراب نشده خداروشکر 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۹۳/۰۱/۲۰ استارت غمها و یادها و خاطره ها...کاش با شعور الان برمیگشتم به نوزدهم همون سال

چرا عزیزم مگه چیشده بود

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2728