2737
2739
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین انقد خوشگل باشه دهنتون وا بمونه هنگ کنین😛🍓🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 4559 بازدید | 262 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار تو دسشویی عمومی یه دختررو دیدم خیلی خوشگل بود 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اره اوایل ازدواجم یه گروهی مجازی بودم ،شوهرمم بود .یه دختره بود اینقدر ناز بود هر روز پروفایلشم عوض میکرد.پسرای گروه هر کاری میکردن که زمینه را فراهم کنن باهاش گپ بزنن .این دختره هم عجیب بود .مثلا به پسره ،جلو همه میگفت ببین عزیزم .... 

همه هنگ بودن که چه اروپایی و راحته .بعد که حسابی راه را برای پسره باز میکرد ،یهو میگفت حد و جدود خودتا بفهم 😂 قشنگ با روح و روان پسرای گروه بازی میکردا .

تهشم نفهمیدم کجا رفت و جی شد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731

آره شده

روز جشن عقدمون آرایشگر خانمم چنان عروسی درست کرده بود دهنم باز موند البته خودش خوشگله ولی اون روز.... 

از بس زشتش کرده بود سن بالا انگار ننمه 🤣🤣🤣

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

اره عشقم غزل

@lghazalll   ♥️♥️♥️😍

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
2740

ی پسره بود تو بازار دیدمش ۱ سال پیش ! 

هنوز که هنوز به یادمش🤐

خیلی هیکلی و خوب بود ! قشنگ‌اونی بود ک من میخوامش !! 

هعیییی مبارک صاحبش

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2706