2737
2734
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین انقد خوشگل باشه دهنتون وا بمونه هنگ کنین😛🍓🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 4545 بازدید | 262 پست
اهاا اخه میدونی چیه اینا که گفتی خیلیا دارن اما زیباییشون خیلی نیست...شاید فرم صورتش جذابش کرده بوده ...

وا اگ اینجوری مهلقا جابری چشای درشت و کشیده و ابروی کمونی خوش حالت خیلیا خیلیا دارن اما خوشگل نی😐😐😐😐🍓🍫

میوو
اهاا اخه میدونی چیه اینا که گفتی خیلیا دارن اما زیباییشون خیلی نیست...شاید فرم صورتش جذابش کرده بوده ...

گفدع دهنش وا مونده و هوش از سرش پریده🍓🍫😐😐😐😐😐😐😐بخاطر چی فرم

میوو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا اگ اینجوری مهلقا جابری چشای درشت و کشیده و ابروی کمونی خوش حالت خیلیا خیلیا دارن اما خوشگل نی😐😐 ...

ها؟😐دارم میگم فرم صورت خیلیییی مهمه چه ربطی به ابرو داشت؟بعدم چشم و ابروی مثل مه لقا خیلییی خیلیی کم پیدا میشه کجا خیلیا دارن؟😐اگرم داشته باشن 40 درصد راه زیباییو رفتن

💖💖💖💖💖💖
گفدع دهنش وا مونده و هوش از سرش پریده🍓🍫😐😐😐😐😐😐😐بخاطر چی فرم

واا دارم میگم فرم تو زیبایی اجزا تاثیر داره وگرنه اینایی که گفت خیلی عادی بودن...شاید این اجزای عادی رو فرم زیبا زیبا نشون داده بشن...اوکی؟😐

💖💖💖💖💖💖
2731

میگم دیگه خیلیا چشم سبز دارن و فلان. اما اون یه طور دیگه ست. گفتم که با گفتن نمیشه توصیفش کرد باید خودشو ببینی چی میگم. آره باید باید یه سلیبریتی مثلش باشه ک من ندیدم.. نیست...

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2740