2733
2739
سلام دوستان.دقیقا درسته.روز قبل تخمک گذاریم ترشح خیلی زیادی داشتم فرداش رفتم سونو گفت تا شب تخمک آزا ...

👍

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان.دقیقا درسته.روز قبل تخمک گذاریم ترشح خیلی زیادی داشتم فرداش رفتم سونو گفت تا شب تخمک آزا ...

مرسی گفتی از تجربه ات

کیت هم زده بودی اون ماه؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2742
دکتر داده؟

بله دکتر داد چون نمی خوام خیلی طولانی بشه 

بارداریم آزمایش و سونو همه چی رفتم  ۳ ماه گفت لتروزل بخور اگر حامله نشدی یه برنامه دیگه

الان دردم خیلی ساکت شد دیشب اصلا نمی تونستم باهاش کار کنم . 

فکر می کنین علایم خارج رحم باشه ؟؟

ولی هیچ درد دیگه ای ندارم حتی زیر دلم .

گاهی اوقات کمرم درد میگیره در حد چند ثانیه 

اونم وقتی خیلی کار کنم احساس خستگی می کنم دراز می کشم 

اولش یکم حال تهوع داشتم خوب شد دیگه ندارم 

معمولا به این قرصای هورمونی اینجوری می شم 

ولی کتف و شانه درد و تاحالا تجربه نکردم 😊😊😊😊😊

بله دکتر داد چون نمی خوام خیلی طولانی بشه  بارداریم آزمایش و سونو همه چی رفتم  ۳ ماه گ ...

گلم بهتره سونو بری اگه دردت ادامه داشت

من شنیدم درد کتف میتونه علامت خارج رحم باشه

بله منم خوندم ولی با درد زیر دل و شکم همراه بوده 

اگر دیدم درد بیشتر شد یا بازم علائم دیگه ای داشت حتما میرم 

الان که تقریبا دردم کم شده 

من پریودهای خیلی درد ناکی دارم ولی قبل از موعدم فقط یکم پاهام درد میگیره اونم یکساعت قبلش 

نمی دونم دیگه توکل بخدا 

2740
امیر علی روز ۱۵ هستی؟ چقدر این ماه زود رنگ گرفت

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
گلم بهتره سونو بری اگه دردت ادامه داشت من شنیدم درد کتف میتونه علامت خارج رحم باشه

لوبیا بیا ببین خیلی پر رنگترهپ از خط اول .کی برم اقدام دوم؟؟؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
گلم بهتره سونو بری اگه دردت ادامه داشت من شنیدم درد کتف میتونه علامت خارج رحم باشه

لوبیا بیا ببین خیلی پر رنگترهپ از خط اول .کی برم اقدام دوم؟؟؟؟

گلم فعلا پر رنگه نترس. تا شب هی برن. اگه دیدی همرنگ شدن سریع اقدام برو، اگه همرنگ نشدن شب ۱۰ اقدامت رو برو.

یک اقدام هم فردا صبح باید بری

بله منم خوندم ولی با درد زیر دل و شکم همراه بوده  اگر دیدم درد بیشتر شد یا بازم علائم دیگه ای ...

ایشاللا گل دخترت رو بارداری. چند بار اقدام داشتین این ماه؟

سر پسراتون چند بار اقدام داشتین؟ یادتونه؟ 

واقعا؟ وای منم باید استفاده کنم. خیلی ترشحاتم کمه. کی و چه اندازه خوردی؟ قرص یا قطره؟

من قرص خوردم.اونم ۴تا فقط.بخور لوبیا خیلی تاثیر داره....

گلم فعلا پر رنگه نترس. تا شب هی برن. اگه دیدی همرنگ شدن سریع اقدام برو، اگه همرنگ نشدن شب ۱۰ اقدامت ...

پس یعنی الان نرم؟؟یعنی از پر رنگی بیفته اقدام کنم؟؟

2706