2752
2734
عنوان

دلم برای شوهرم تنگ شده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1711 بازدید | 113 پست
خب گلی گفت از لج خانوادت هم باشه عروسی میگیریم اینا  دانشگاهت هم ترم آخرته  بعل گفت وسایل ...

خب زیاد خودتو قاطی مسائل مالی و .. نکن بذار خودش انجامش بده تو فکرش باشه، دستوری باهاش صحبت نکن و لجشو با اینکار درنیار 

حالا اشتی کردید باید رفتارتو اصلاح کنی که با خانوادت دشمن نشه و زحمتی ک براتون کشیدنو پس نزنه ، الانم عصبی بوده چیزی گفته 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
ببین خودش میتونه جور کنه طلارو نفروش و نذار امیدوار باشه ب فروشش ، اجاره هم بشینید چ اشکالی داره من ...

آره ن وسایل ن طلا یک خونه هم حق ندارن درست کنه😭 ک اول زندگی برم مستاجری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب زیاد خودتو قاطی مسائل مالی و .. نکن بذار خودش انجامش بده تو فکرش باشه، دستوری باهاش صحبت نکن و لج ...

چی بگم ک دشمن نشه بگم ک اصلا بهشون نگفتم الکی گفتن ببینم واکنشت چیه؟

این درسته؟؟؟

نمی تونم مستاجر بشینم توان شو ندارم توان جمع جور وسایل ها تازه میخوام ۳ یاد۴ سالی عقد بمونم هرچقدر ع ...

ما اصلا وسایلی جمع نکردیم ۴ ساله تو یه خونه ایم ، یه خونه بگیرید ک نخواید پاشید 🙏🏻 

ولی داری عمرتو هدر میدی اینطوری 

اول ک عقد طولانی اصلااا درست نیست و مشکلات بینتون بیشتر میشه درحالیکه اگر کنار همسرت بودی از همه لحاظ ارامش بیشتری داشت و میرفت دنبال ایده و برنامه هاش با خیال راحت تر ، شما هم همینطور ، دوران عقد طولانی کلی مشکل ب همراه داره ولی تو یه خونه بودن برای بهبود روابطتون بهتر هم هست 

دوم سنت بیشتر میشه و اصلا معلوم نیست بعد ۴ سالی ک مدنظر داری خونه ای ساخته بشه ، بعدشم برای بچه دار شدن سنت بالا میره ، درحالیکه میتونستی خیلی زودتر یه مامان جوون باشی و زندگیتو کنار همسرت با ارامش شروع کرده باشی .. 

ازدواج که کردید خدا برای اهداف دیگه تون کمک میکنه و رزق و روزی شو میرسونه ، خدا برنامه مارو ب کل عوض کرد و خیلییییی کمک کرد تو همه چیییی از قبل ازدواج تااا بعد ازدواج خیلی خیلی کمکمون کرد ♥️ 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
ما اصلا وسایلی جمع نکردیم ۴ ساله تو یه خونه ایم ، یه خونه بگیرید ک نخواید پاشید 🙏🏻  ولی داری ...

ولی ب علمدار کربلا امید دارم معجزه میکنه💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍 

بعد هم اینکه یک خونه خیلیه ن طلا خریدن ن وسایل 

بعد هم من عقد طولانی دوس دارم چون ک درس میخونم

حالا شاید دیگ‌طلاقم بده  شوهرمو میگم شاید دیگ همه چی رو تموم کنه 

بهش پیام بده

سلام مرد من چطوره ؟ ببین چی میگه 

اگر بحثو باز کرد و گلایه کرد 

بگو ببخش که ناراحتت کردم ، تو داری برای زندگیمون تلاش میکنی و زحمت میکشی و فشار روته ، من باید درکت میکردم و سنجیده تر صحبت میکردم ، تو اقا و پشت و پناه منی ، خانم گلتو میبخشی؟ بنظرم تعجب کنه و از پیامت خوشش بیاد و نرم شه

( برای بحث سیلی ک زده باید سر فرصت مناسب ازش انتقاد کنی ولی نه وقتی داری برای اشتی بهش پیام میدی وگرنه باز اعصاب خردی درست میشه و ب اشتباهش پی نمیبره ) 

فکر کنم تو پیام اولی ک فرستادم برات نوشتم چطوری انتقاد کنی بهش و تو چه شرایطی 

ولی ب علمدار کربلا امید دارم معجزه میکنه💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍  بعد هم اینکه یک خونه خیلیه ن طلا ...

نه مردها به همین راحتی سمت طلاق نمیرن چیزی نشده ک ، ما خانما زیادی منفی بافی میکنیم 😅

بهش پیام بده  سلام مرد من چطوره ؟ ببین چی میگه  اگر بحثو باز کرد و گلایه کرد  بگو ...

بله ممنون دستت طلا ولی خانم گلی من ب شوهرم این پیام رو نمیدم میدونی چون حالت منت کشی داره شما خیلی با درکی ولی همیشه همه موقعیت ها این من بودم جلو میرفتم

در ضمن دفعه پیش بلاک کرده بود با خواهر شوهرم دنبالش رفتیم چی شد چیزی عوض شد الان قدر دونست؟

من نمیدونم شاید اصلا بلاک هستم اینو نمدونم ولی متاسفانه بخاطر سیلی ها نمتونم کنار بیام باید ب خانوادش بگم

بهش پیام بده  سلام مرد من چطوره ؟ ببین چی میگه  اگر بحثو باز کرد و گلایه کرد  بگو ...

اون ب شخصیت من و غرور بی احترامی کرده یک آدم ضعیف هست ک جنبه شنیدن حرفه‌ای مخالف رو نداره پیام دادن یعنی منت کشیدن 

خونه شون هم نمیرم حتی خواهر شوهرمم بگه

منو سیلی زد رفتارش خیلی بد بود نمتونم کوتاه بیام اصلا دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم ولی خب دلمم تنگه

به هیییچ عنوان خودتو سبک نمیکنی تا اون بیاد اون الان منتظر تو بری سمتش بری واقعا کارتو خراب کردی 

درخواست دوستی رد میکنم 
الازم زنگ بزنی یا قطع میکنی یا هم بلاک بذار تو تنهایی خودش بسوزه بسازه دلش بیشتر تنگ بشه هرچند فک‌نک ...

عزیزم من نمیگم چیکار کن یا نکن، ولی غلط بزرگی کرده که کوتاه بیای بدتر میکنه اصلا با این قضیه کنار نیا،تازه قسمت ترسناکش اینجاست که بابت کتکی که زده پشیمون نیست  اول زندگی با دست بزن و کتکهاش کنار بیای  باید یه عمر کنار بیای و منتشم بکشی. 

یه چیز بگم نسبت به شرایطت بهش فکر کن، یا درستش کن یا تموم که البته تموم کردنش سختتر به نظر میاد ببخشید ببخشید زرتی وا نده و کوتاه نیا. هر چند به نظرم همون اول پدرومادرت باید واکنش نشون میدادن و این مسأله رو خیلی مهم میگرفتن 

ارنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد تو که با منی همیشه چه ترا چه لن ترانی 🥺

صد سال نمیخوام آشتی کنه بذار اینقد تو همون خونه بمونه تا دلش بپوسه

من چیکار کردم ک مثلا عصبانی بشه وظیفه همسره من خیلی کنار میام هیچی نخریدن ب عنوان داماد ن طلا ن وسایل بزرگ 

واقعا نمیدونم چی بگم خانم بادرکی مثل شما چجور میگه اصلا با این حرف بزن 

من کاری نکردم ک بخوام گناهکار محسوب بشم فقط نیازمند گفتم این اونه ک جنبه شنیدن حرف مخالف رو نداره 

پس بهتره یکم با خودش فک کنه

2706