2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیتت ۱۲ شب همرنگ شد یا ۱۳ صبح؟

لوبیا ترشحات شدید لزج و کشدار دارم.میتونه نشونه این باشه تا چند ساعت تخمک ازاد بشه؟؟؟

ساعت ۳وقت کیت هست

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا ترشحات شدید لزج و کشدار دارم.میتونه نشونه این باشه تا چند ساعت تخمک ازاد بشه؟؟؟ ساعت ۳وقت کیت ...

نه ، معمولا اوج ترشح روز قبل از تخمک گذاری هست

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
لوبیا ترشحات شدید لزج و کشدار دارم.میتونه نشونه این باشه تا چند ساعت تخمک ازاد بشه؟؟؟ ساعت ۳وقت کیت ...

معمولا ترشحات ك زياده يعني قبل ازاد سازيه

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

سلام لوبيا خانوم خوبي؟؟كارهاي خونه رو انجام دادم اومدم ب بچه ها ي سري بزنم 

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

امير علي اين ماه اقدامي يا فعلا فقط كيت ميزني؟؟؟

تا حالا همچین ترشحاتی و تجربه نکرده بودم.فکر میکنم از ویتاگنوس باشه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

لي لي جون اقدام هات رفتي؟؟؟كيتت ديدم ب سونو توجه نكن ب كيت اعتماد كن و اقدامهات برو

واقعا؟ وای منم باید استفاده کنم. خیلی ترشحاتم کمه. کی و چه اندازه خوردی؟ قرص یا قطره؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706