2733
2739
لوبیا جون بالاخره کیتم رنگ گرفت ولی ترشحاتم خییییلی کمه تا بحال اینجوری نبوده

راست میگی؟ وای چقدر خوشحال شدم. مبارکه. حتما سونو سر موقع بری.

برای ترشحاتت شربت گایافنزین سریع بگیر بخور. هیچ ضرری نداره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
میگم شانس منو ببین من کیتم تا12ساعت دیگه پررنگ پرنگ میشه دلم میخاست 12ساعت بعد پررنگ شدن برم سونوولی ...

ببین من یه بار موقع تخمک گذاری ایران بودم و سونو میخورد روز جمعه. هر جا زنگ زدم گفتن هیچ جا باز نیست. تنها جایی که بازه بیمارستان های مخصوص زایمان هست که هر شهر بزرگی داره. اونا جمعه ها هم سونو دارن. پرس و جو کن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شانس منو ببین من کیتم تا12ساعت دیگه پررنگ پرنگ میشه دلم میخاست 12ساعت بعد پررنگ شدن برم سونوولی ...

امشب اخر وقت به سونو برو به نظرم

یه دلیل دیگه هم این هست که ماها موقع تخمک گذاری مایعات کم میخوریم که بتونیم کیت بزنیم. همین باعث میشه ترشحات کم بشه.

من معمولا اینطوری میکنم:

صبح ۸ ادرار اول. میام صبحانه فقط یه چایی میخورم و حدود ۹:۳۰ کیت میزنم که معمولا ادراررم خیلی رقیق هست.

همون ۹:۲۸ قبل از اینکه برم دستشویی ۳ لیوان اب میخورم. ابش خنک نباشه که بتونی زیاد بخوری. حالا اب یا اب هویچ یا هرچی. 

هر چی مایعات بخوری از ۱ ساعت بعدش میاد تو مثانه ولی دیگه تا ۴ ساعت حتما خارج میشه. بین ۹:۲۸ تا ۱۳:۵۵ اب نمیخورم و دوباره ساعت ۱۳:۵۵ سه لیوان اب میخورم . ساعت ۱۳ میرم ادرار تخلیه میکنم. ساعت ۱۴ دوباره کیت میزنم. دوباره مایعات نمیخورم تا ۱۷:۵۵. ۱۷:۵۵ ۳ لیوان اب میخورم. ۱۷:۰۰ میرم دستشویی مثانه رو خالی میکنم. ۱۸ کیت میزنم. 

اینجوری هر ۴-۶ ساعت کیت میزنم و مایعات هم به بدنم میرسه.

2731
لوبیا جون بالاخره کیتم رنگ گرفت ولی ترشحاتم خییییلی کمه تا بحال اینجوری نبوده

وای امیر علی خیلی خوشحالم. دارم بال در میارم برات 🙏

ببین الان یادم افتاد. هر شهر بزرگی یک بیمارستان مخصوص زنان، زایمان و نازایی داره. دکترهای اون بیمارستان فقط متخصص زنان هستن. دیگه چشمو گوش و اینا نداره. تو اون بیمارستان ها سونو روزهای جمعه دارن

2740
راست میگی؟ وای چقدر خوشحال شدم. مبارکه. حتما سونو سر موقع بری. برای ترشحاتت شربت گایافنزین سریع ...

اتفاقا گفته بودی گرفتم دارمش توخونه باشه الان میخورم 

البته اقدام ندارم ولی میخام تاثیرش را ببینم.

یه دلیل دیگه هم این هست که ماها موقع تخمک گذاری مایعات کم میخوریم که بتونیم کیت بزنیم. همین باعث میش ...

ببخشید اینجا منظورم این بود ۹:۳۰ صبح ادرارم غلیظ هست نه رقیق

2706