2733
2734
عنوان

معجزه ختمو نذر بهتر ازین رو سراغ ندارم معجزه حقیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1094324 بازدید | 17662 پست
بعد ی سوال دیگ هم دارم ...احساس میکنم خیلی ایمان قوی ای دارین و خیلی ب امام زمان نزدیکین  تاحا ...

عزیزم سوالات خیلی شخصیه 

قربونت برم مهم اینه ایمانمونو حفظ کنیم دیدن حضرت خودش پیش میاد اگر گناه نکنیم یا کمش کنیم 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزجان من براتون پبامی ارسال کردم میشه منت بذارید و جواب بدید ممنون میشم ازتون🤍🤍🤍🤍

سلام عزیزم چشم حتما❤❤

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
سلام عزیزجان من براتون پبامی ارسال کردم میشه منت بذارید و جواب بدید ممنون میشم ازتون🤍🤍🤍🤍

ببخشید عزیزم پیام های دریافتی رو باز نمیکنه برام نمیدونم چرا ولی پاسخ دادم اونی که داخل تاپیک سفینه نوشته بودی 

ممنونم بهتون پیام دادم خصوصی خوشحال میشم چک کنین پیاممو

عزیزم نی نی سایت پیام دریافتی هامو باز نمیکنه نمیدونم چرا

همینجا نمیشه بپرسی؟

لطفا درخواست منو هم قبول كنيد گره بزرگي تو ازدواجم خورده 

همه درخواستا تا این لحظه قبوله گلی جان

ولی همینجا بپرسی بهتره زودتر جواب میدم 

برای مثال امروز نی نی سایت قسمت پیام های دریافتی باز نمیکنه نمیدونم جرا شاید بخاطر شلوغیه پیام هاست 

من این ختم رو حدود چهار ماه پیش شروع کردم به سه نیت نیت اولم این بود که زنِ ی بنده خدایی که از همون ...

خداروشکر که حاجت گرفتی عزیزم ❤❤❤😘😘😘

سلام استارتر من تا ۱۰۰ ‌وخوردی صفحه خوندم ولی اونچیزی که قرار بود از نوت گوشی کپی کنین بفرستین خاطره ...

سلام عزیزم بخدا بین صفحات حرفام گم شده بدتر از همه اینکه صفحات توسط نینی سایت جابجا شده یعنی اگرم میدونستم صفحه چنده فایده نداشت 

یسوال میگم بعضیا از سابلیمینال نتیجه های عجیب میبینن مثل تغییر دی ان ای و اینا بنظرت با این ختم میشه ...

بنظر من عجیب ترین نتایج از ختم صلواته

البته بشرطی که ختم ۱۲۴۰۰۰ صلوات رو ۳ دوره پشت سر هم بدون فاصله برداری 

ختمای قبلیمورهاکنم؟ الان نیتم این باشه ک بااین ختم همراهم؟

آره عزیزم از اول شروع کن بنظرم 

درست گفتی نیتت همین باشه و طبق صفحه ۱ نیت کن توضیح دادم 

عزيزم مراقبه حتما بايد داشته باشيم؟ تا نتيجه بگيريم؟ من فقط يه وقتايي از رو اعصاب خوردي حرف كسي رو ...

خود ختم حالت مراقبه ایجاد میکنه گلی 

مراقبه کلا خوبه ولی شرط ختم نیست 

دخترا یکی لایک کنه لطفا ❤️

شاید آخرین لایک باشه ،طبق صفحه ی اول تاپیک جدیدم نیت کن ، یه باطل السحر هم توی تاپیک جدید نوشتم صفحه اولش انجام بده 

2706