2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جاییی پیدا کردی واسه سونو فردا؟

همون جایی که تونت زده بود جمعه ساعت8بازه حالا صبح زنگ میزنم ببینم چه میگه؟؟

اگه شنبه بود از هر 4طرف خونه ام به فاصله 10دقیقه یه سونوگرافی بود ولی فردا جمعه هست وهمه جا تعطیله

2740
به نظرت صبح اول وقت برم سونو یا طرفای ظهر؟؟

طرف های ظهر برو گلم. صبح شاید زود باشه. ظهر هم بری ازاد شده باشه مایع ازاد میبینه. صبح بری شاید بگه ازاد نشده و باز متوجه نشیم که کی ازاد میشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین من مدیکور رو نگاه میکنم چون ماکس گیجم کرد یکم. 

مدیکور ۷ صبح الان من همرنگ میبینمشون، و پایینی رو پر رنگتر لز بالایی نمیبینم. واسه ۷ صبح طبیعی هست کمرنگ تر باشه چون هورمون یکم میاد پایین وقتی میخوابیم. 

دوباره ۱۰ صبح و ساعت ۱ بعد از ظهر کیت بزن

ببین من مدیکور رو نگاه میکنم چون ماکس گیجم کرد یکم.  مدیکور ۷ صبح الان من همرنگ میبینمشون، و پ ...

آره مکس خودمم گیج کرد آخه تازه مثبت شده

من از ساعت5/45 صبح بیدارم بعدکیت زدم.

اون سونویی که گفتم جواب نمیده ولی بازم پا میشم حضوری میرم ببینم جایی پید ا میکنم

مرسی از تو عزیز ممنونم برات بهترین بهترین ها رو ارزومندم 

نگاری جون بیا ببینیم چه کردی؟ اقدام دیشب خوب پیش رفت؟ امروز هر ۴ ساعت کیت برار تا ببینیم کی کمرنگ‌میشه. 

اقدام صبحتم هم برو

آره مکس خودمم گیج کرد آخه تازه مثبت شده من از ساعت5/45 صبح بیدارم بعدکیت زدم. اون سونویی که گفتم ج ...

رفتی اگه میخوای سونو بشی باید یکم فیلم بازی کنی 🤣

بگو تخمدانم درد داره و اینا بلکه سونو کردن وگرنه تو جای دولتی شاید به این راحتی سونو نکنن. تگه هم نتونستی بری فدای سرت. کیت ها رو زود زود بزار که کمرنگ شدنش خوب دستمون بیاد

2706