2737
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226298 بازدید | 31180 پست
طبيعي؟  خب چرا تاريخاي سونو و دكتر انقد فرق دارن؟

فعلا ک مشکلی برای طبیعی نیست من معاینه نشدم تاحالا ک بگه لگن خوبه یا ن کلا فعلا ک طبیعی حالا تا اونموقع ببینم چی میگه

پریودنامنظم داشتم روز تخمک گذاریم عقب جلو بود 

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
نه اون دوترم برا رشته های دیگه س. ما اصلاً ترمی نداریم که بخواد ترمی باشه. برا ما بخش های مختلفه، ک ...

یک ماهه جمع و جور میشی عزیزم نگران نباش. من ۲ هفته بعدش دلم تنگ شد دانشگاهمو رفتم واسه بچه هم شیر میدوشیدم دو تا شیشه 😁😁😁

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین؟ظهرتون بخیر

ای بابا رقیه جون چی‌ شدی چرا خونریزی آخه

شوک بدی به آدم میده

حتی اگه دیگه تکرار نشد شنبه پیش دکترت بری حتما

بچه ها کلا تاریخ زایمان تعیین دقیقش غیرممکنه

ولی بالاخره یه معیاری داریم

شما ببینید تو ان تی چند هفته بودین بعد حساب کنین ببینید الان هفته چندین.

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2731
سلام بچه ها خوبین؟ظهرتون بخیر ای بابا رقیه جون چی‌ شدی چرا خونریزی آخه شوک بدی به آدم میده حتی اگ ...

من دوس دارم تو ۳۸ و۳ روز بیاد طاقت تا۴۰ هفته رو ندارم.

این چن روزم خیلی لگد میزنه تو خواب حتی منم هی اخ اخ میکنم😅😅😅😅 یادته میگفتم چرا لگد نمیزنه؟! حالا داره سیرابم میکنه فداش شم😂😂😂😂

سلام بچه ها خوبین؟ظهرتون بخیر ای بابا رقیه جون چی‌ شدی چرا خونریزی آخه شوک بدی به آدم میده حتی اگ ...

من برم حالا ان تي رو باز ببينم 

ولي نيمدونم چرا الان عقب جلوعه همه تاريخا🤣

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
من برم حالا ان تي رو باز ببينم  ولي نيمدونم چرا الان عقب جلوعه همه تاريخا🤣

طبیعی که مگر خودش زودتر بیاد وگرنه تا ۴۰ نشه دکتر بستری نمیکنن.

ولی سز ۳۸ هفته هس

2740
نه عزیزم سرویکسم کوتاه یعنی طول دهانه رحمم نیازی به سزارین نیست مگه مورد دیگه ای باشه

پس شماهم مث منی.سرکلاژ شدین یا پساری گذاشتین؟

منم اگه خدا بخواد دوس دارم طبیعی بچمو بدنیا بیارم

خیلی تحقیق کردم دیدم عوارض سزارین خیلی بیشتره و اینکه چون استراحت مطلق بودم از چهارماهگی دیگه خسته شدم میخوام بعد زایمان زودتر سرپا شم

لطفا دعا کنید دخترم سالم و به موقع به دنیا بیاد🙏💓
من دوس دارم تو ۳۸ و۳ روز بیاد طاقت تا۴۰ هفته رو ندارم. این چن روزم خیلی لگد میزنه تو خواب حتی منم ه ...

اره اره یادمه هی ذوق داشتی اولین تکونشم میگفتی خم شده بودی گل پسرت رو ببوسی😄

هرهفته که میگذره تکوناشون قوی تر میشه من پاشو سمت چپم کس کردم دقیقا تو سونو هم پاش همون سمت بود

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

نميدونم كه عزيزم يهو بعد دسشويي ديدم چند قطره خون قرمز رقيق رو دسمال كاغذي هست موقع پاك كردن

شياف گذاشتم تا الانم تكرار نشده

فردا سعي ميكنم برم ويزيت

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من دوس دارم تو ۳۸ و۳ روز بیاد طاقت تا۴۰ هفته رو ندارم. این چن روزم خیلی لگد میزنه تو خواب حتی منم ه ...

مال من اصلا در اون حد محكم نميزنه كلا از اول حركاتش اروم بود بيشتر شبيه ول خوردن زير شكمم هست

البته من قدامي هست جفتم فك كنم بخاطر اونه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
پس شماهم مث منی.سرکلاژ شدین یا پساری گذاشتین؟ منم اگه خدا بخواد دوس دارم طبیعی بچمو بدنیا بیارم خی ...

هیچ کدوم عزیزم مشورت کردم گفتن بارداری اول طول سرویکس زیر ۱۵ که باشه سرکلاژ میکنن اگه سابقه زایمان زودرس داشته باشی زیر ۲۴.الان فقط شیاف استفاده میکنم و استراحت نسبی دارم

مال من اصلا در اون حد محكم نميزنه كلا از اول حركاتش اروم بود بيشتر شبيه ول خوردن زير شكمم هست البته ...

اره درسته عزیزم😊

ولی من موندم چه وری بخابم که لگدش کمتر حس کنم واقعا اتیش پاره شده😃😃😃

2706