2752
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226322 بازدید | 31180 پست
خب پ الان صد در صد يكيمون اشتباه ميكنيم 😄 طبيعي برا من ٧ شهريور 

این دیگه چه مدلشه من از شما یه هفته عقب ترم مال من ۲۴ مرداد هست سونو آنومالی هم زد یک شهریور که دکتر گفت همون ۲۴ رو باید در نظر گرفت چون طی رشد بچه هفته ها متفاوت تخمین زده میشه.یه بار دیگه برگه هات رو نگاه کن

این دیگه چه مدلشه من از شما یه هفته عقب ترم مال من ۲۴ مرداد هست سونو آنومالی هم زد یک شهریور که دکتر ...

والا نميدونم 

منم قاطي كردم ديگه الان 😄

من دقيق يادمه انومالي زد ٧ شهريور مثبت منفي يه هفته

حالا الان سونوهام پيشم نيست رفتم باز ي نگاه ميكنم ان تي رو 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن حالا بمون اگ تكرار شد برو سونو 

تكرار نشد منم نرفتم بيمارستان ولي شنبه حتما بايد برم دكترم خيلي ترسيدم😔

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
خب پ الان صد در صد يكيمون اشتباه ميكنيم 😄 طبيعي برا من ٧ شهريور 

هفت شهریور که خیلی دیره یه جای کار میلنگه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
عه عزيزم بسلامتي  چتدم مردادي؟  منم تقربيا اخراش ميشه  برا من دكتر زده ٢١ مرداد

واسه منو زده24مرداد ولی دکتر سونوگرافی زده1شهریور

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
دوترم میدن دیگه. بستگی داره کی به دنیا بیاد که حد اکثر استفاده رو ببری😉

نه اون دوترم برا رشته های دیگه س.

ما اصلاً ترمی نداریم که بخواد ترمی باشه. برا ما بخش های مختلفه، که هر کدوم یک یا دو یا سه ماهه. با خاطر همین م مرخصی ش ۹ ماهه.😀

حالا زیاد مهم نیست... بالاخره باید زودتر خودمو بعدش جمع و جور کنم، برم... ان‌شاءالله

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

خانوما، کسی سونو کالر داپلر شریان های رحمی داده؟

من دیروز دادم، بهم گفتن یه سمت مقاومت شریانی داره. به خاطر همین م بچه م یه کم لاغره دور شکمش کوچیکه...

برا کسی بچه ش اینطوری بوده؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
هفت شهریور که خیلی دیره یه جای کار میلنگه

اره طبيعي هفته اول شهريوره ولي من چون سزارين ميخوام ميشه همون توو مرداد ك گفتن ٢١ مرداد تاريخشو

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
تكرار نشد منم نرفتم بيمارستان ولي شنبه حتما بايد برم دكترم خيلي ترسيدم😔

خداروشكر 

حالا برو دكتر ي سونو بكنه خيالت راحت شه ولي ترس نداره بنظرم 

اون خوني ك خطرناكه ارل بايد لباست كثيف بشه بعدم قرمز روشن باشه 

من ي بار بر اثر يبوست همچين اتفاقي برام افتاد ترسيدم فك كردم واسه ني نيه رفتم دكتر سونو كرد هيچي نبود خداروشكر 

گفت برا يبوست 🤦🏻‍♀️ بعدش اكي شدم 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
خداروشكر  حالا برو دكتر ي سونو بكنه خيالت راحت شه ولي ترس نداره بنظرم  اون خوني ك خطرناك ...

اينم قرمز روشن بود ولي در حد چند قطره

ني ني از ديشب منظم تكون ميخوره شكر خدا 

ايشالا فردا ميرم ويزيت بكنه يدونه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706