2752
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226322 بازدید | 31180 پست
اخه عزیزم ناراحت شدم پس سزارین هستی دیگ؟ من چون شاید طبیعی باشم میترسم زمان زایمان سخت بشه واسم میخو ...

نه عزیزم سرویکسم کوتاه یعنی طول دهانه رحمم

نیازی به سزارین نیست مگه مورد دیگه ای باشه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
همسرت راست میگن خودت کاراتو بکنی حس بهتری داری. ماهم همیشه اوضاعمون گل و بلبل نیس که.هم ممکنه از نظر ...

گلم شما سومین بچه ته؟چن تا دختر چن تا پسر؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واقعا تا الان فرصت بچه دار شدن نداشتم ولی هروقت میبینم شما از من یه سال کوچیکتری درحالیکه سومین ز ...

من ترم۴ بودم عروسی کردم یعنی ۱۹ ونیم سالم بود. ترم۷ هم بچه اومد.بعدی ۳ سال بعدش الانم در خدمتم.

ایشاالله بچه هامون با کیفیت هم باشن مفید باشن واسه جامعه.

شما هم ایشاالله خدا میده هنوز وقت زیاده.😁

دختر عموم که گفتم قبلا تو اون تاپیک شیرش خشک شد ۴ سال هی میخواستن و نمیشد اخرش ۲قلو به دنیا اورد.بایه تیر دونشون زد. 🤩

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2731
ای جان بسلامت بیا بغلت منم سزو انتخاب کردم

ممنون عزیزم انشالله توهم به سلامتی بغلش کنی ولی من میترسم بچه امـ از دیشب تا حالا کم تکون خورده 😔😔😔

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
گلم من زنگ زدم به دکترم گفت اگه اصلا تکون نمیخوره برو بیمارستان اما اگه کمه بیا میفرستمت سونوی بیوفی ...

ای جان خداحفظش کنه. مال منم یدفه یدونه محکم میزنه ولی نسبت ب قبل کم شده

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
من ترم۴ بودم عروسی کردم یعنی ۱۹ ونیم سالم بود. ترم۷ هم بچه اومد.بعدی ۳ سال بعدش الانم در خدمتم. ایش ...

منم ۱۹ ساله بودم عقد کردیم😍

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
من ترم۴ بودم عروسی کردم یعنی ۱۹ ونیم سالم بود. ترم۷ هم بچه اومد.بعدی ۳ سال بعدش الانم در خدمتم. ایش ...

چه خوب که شما هم بچه اول سن تون کم بوده.

من ۲۲ سالمه بچه اولیه. ترم ۸ ام.

دکتر میرم سونو میرم مثل بچه ها باهام رفتار میکنن

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
چه خوب که شما هم بچه اول سن تون کم بوده. من ۲۲ سالمه بچه اولیه. ترم ۸ ام. دکتر میرم سونو میرم م ...

اخی😄

مگه چی میگن؟!

حالا ۲۲ سن خوبیه کم نیست که

زیر ۲۰ کمه

مامانایی که سونوی رشد رفتین دکتر تو نسخه چی‌ درخواست داده میشه بگین؟

آره عزیزم خداروشکر این نی نی ها تا به دنیا بیان نصفه جونمون میکنن منشی دکترم میگف تو‌ زایمان کنی من ...

ن بابا استرس الكي نگير اون بيشتر ضرر داره

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
منم از الان خيلي سنگينم  حالا چاقم نيستما ولي نفسم بالا نمياد  كارامم ب زور ميكنم 😄 خد ...

وای اره منم همیشه خدام که گرسنمه

شما سونوی رشد رفتی عزیزم؟

2706