2737
2734
عنوان

این نشانه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شوهر منم میگه کاریش نداشته باش ولی یه جا میریم اطرافیان رو حرکاتش حساسیت نشون میدن من رنج میبرم& ...

عزیزم باید خوشحالم باشی هرکی هرچی گفت بگو بچه باید فعال باشه خوبه یجا بشینه ساکت 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2742
2738
بچه ای که این جوری نباشه غیرعا‌دیه😂

اخه خیلی ها این حرکات و نشونه بی ادبی بچه میدونن و اناظار دارن بچه مثل ادم بزرگ بشینه به خاطر همین کارا زیاد مهمونی نمیرم نه که اصلا جای نرم ولی محدود ترش کردمو

خواهرزاده منم اینجوریه الان کلاس پنجمه ولی یه سره تکون میخوره حتی موقع نشستن  تا حالا ندیدم ...

واای من میگم بزرگتر بشه اروم میشه میترسم میگم یه وقت بیش فعال نباشه   البته پسر من تو مدرسه به شدت اروم و معلمش میگه بهترین دانش اموزهای منه و خیلی مودبه و ارومه واقعا دوستش داره 

سلام عزیزم 

پسرت کاملا سالم و عادی و عااالیه 

تا ۱۰ سالگی همین رویه نرمال و خوبه، اتفاقا نشانهٔ سلامتی روانی هست 

بذار با صدا باری کنه، داره تو ذهنش تجسم میکنه، همراهیش کن، بذار خوب تصور کردن رو یاد بگیره، صدات رو براش بالا نبر تا همون رو به خودت بر نگردونه، عصبانی شدی بهش نشون نده، اروم شدی منطقی و بعد با خنده صحبت کن 

اجازه بده صحبت کنه، ذهنیتش رو براتون بگه

اکثر مسائل نوجوانها از حرف نزدن نشئت میگیره 

پس حتما برای صحبت کردن باهاش وقت بذارید هم شما و هم پدرشون

بهش مسئولیت بده تا باور کنه از پس کارا خوب برمیاد

مبادا سرزنش کنی که اعتماد به نفسش تخریب شه 

جلوی هیچکس خرده نگیر

فقط با ارامش همراهیش کن 

اگر کسی چیزی گفت، رو بچه خودت عیب نذار 

کنارش باش توجهش رو جلب کن تا از اون کار فاصله بگیره 

«محبت» و «امنیت» دو نیاز اصلی کودک در این سنین هست

مادر باید متعادل باشه در رفع نیاز های کودک

بهترین دوستِ کودک، مادرشه ❤

خوشبخت باشید

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

منم اینطوری دارم و تاالان هم همینطورم باز کمترشده . یادمه مدرسه نمیرفتم میرفتم پشت بوممون معلم میشدم به دانش اموزای خیالی درس میدادم .همیشه دوست خیالی داشتم 

یه نی نی تو راهی دارم که بی دعوت داره میاد 
بچت برونگرا و خلاقه  چیزاییم که گفتی هیچ اشکالی نداره  فقط اونجوری که تو دوس داری رفتار ...

یعنی اگه برون گراست چطور باید باهاش برخورد کنم چون من دقیقا برعکسش درون گرا هستم 

2706