2733
2739
عنوان

این نشانه چیه

403 بازدید | 37 پست

یه پسر 7 ساله دارم مدامدر حال تکون خوردنه یا داره بازی میکنه یا تو بازیش با خودش حرف میزنه حتی سر سفره غذا هم مدام با دستاش بازی میکنه و لقمه غذاره و با بازی و حرکات مختلف تو دهنش میزاره کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه

بچه است خوب عزیزم نشونه ای نداره که بزار راحت باشه تروخدا 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بازیگوشه😁

یا ذهنش خیلی فعاله

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه بامزه  تازه باید خوشحال باشی به نظرم پسرت خیلی سالمه  ماشااله

یه وقتهای رو دور حرف زدن بیفته مخ منو میخوره یه ریز حرف میزنه میترسم میگم شاید غیر عادی باشه

2738
بازیگوشه😁 یا ذهنش خیلی فعاله

بازیگوش هست و یه شیطنتهای ریزی داره که رو داداش کوچیکش حرکت میزنه   و اینکه هر جا میریم سعی داره به هر نحوی همه رو بخندونه خوشش میاد ولی من حرصم میگیره

بچه است خوب عزیزم نشونه ای نداره که بزار راحت باشه تروخدا 

اره شوهر منم میگه کاریش نداشته باش ولی یه جا میریم اطرافیان رو حرکاتش حساسیت نشون میدن من رنج میبرم 

تورو خدا به بگین اگه میدونین چطوری باهاش برخورد کنم خصوصا یه جا میبرمش سعی در خندوندن دیگران نداشته ...

ناراحت میشی ولی گیر دادی به بچه  گند اخلاق بود خوب بود  ولش کن  بزار راحت باشه 

2706