2733
2739
عنوان

این نشانه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 37 پست
واای من میگم بزرگتر بشه اروم میشه میترسم میگم یه وقت بیش فعال نباشه   البته پسر من تو مدرسه به ...

خوب احتمالا بیشتر دنبال جلب توجه چون میگی میخواد همه رو بخندونه

یکم بزرگتر بشه بهتر درک میکنه این چیزارو

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب احتمالا بیشتر دنبال جلب توجه چون میگی میخواد همه رو بخندونه یکم بزرگتر بشه بهتر درک میکنه این چ ...

مرسی عزیزم یه کم اروم شدم میگم نکنه بزرگ هم بشه همینطوری بمونه روش 😊😊

2742
اگه چیز جذابی باشه شاید درگیرش بشه معمولا بچه های بازیگوش بزرگتر میشن آروم میشن😅

خدا کنه اروم بشه   من خودم ارومم شاید نمیتونم این جور ادمارو درک کنم صبرم رو باید از اینی هم که هست بالاتر ببرم ظاهرا 😊

خدا کنه اروم بشه   من خودم ارومم شاید نمیتونم این جور ادمارو درک کنم صبرم رو باید از اینی هم که ...

الان بچه ها تنها ترن انرژیشونو مجبورم این جوری خالی کنن 

مثلا قدیما بچه ها تو کوچه بازی میکردن میومدن خونه دیگه انرژیشون تخلیه شده بود

طرف مامانم با داداشم ۴ تا پسرن ۱۲ تا ۱۴ سال همش باهم بازی میکنن خونه رو می ذارن رو سرشون قشنگ با داد و هوار بازی میکنن خسته هم نمیشن😐😐😐

یه ۳ تا دیگه هم هستن ۲تا پسر یه دختر حدود ۸ ساله اینام همش بازی میکنن 

بعد همه اینا میریزن خونه مامان بزرگم 

ببین مامان بزرگم چی میکشه😂😂😂😂

با اون وضع راحت میخوابه😂😂😂 عادت کرده

اخه خیلی ها این حرکات و نشونه بی ادبی بچه میدونن و اناظار دارن بچه مثل ادم بزرگ بشینه به خاطر همین ک ...

بقیه برات مهم نباشن لطفا عزیزم.

مهم عشق تو به پسرت و تایید تو برای اووون.نزار بفهمه که تو ناراحتی.

بعدم اون حرف زدنش عین پسرررمه.منم ۷سالشه.دوست خیالیشونه.و اینکه خییلی وراجه.

خب هر چی تو ذهنشونه به زبون میارن بلد نیستن مثل ماها تو دلشون حرف بزنن

بقیه برات مهم نباشن لطفا عزیزم. مهم عشق تو به پسرت و تایید تو برای اووون.نزار بفهمه که تو ناراحتی. ...

اره دقیقا همه فکراشو به زبون میاورد یه حرفای تخیلی هم داره مثلا یه اتفاقی میفته و به زبون خودش اونو بیان میکنه شاید اون حرفش بی معنی باشه از نظر ما ولی برا اون معنی داره و خیلی ها اونو شاید حرف زشت بدونن نمونش پسرم تقریبا 3 سالش بود یه مدت یاد گرفته بود اسباب بازی هاشو میزاشت روی سرش حین بازی و میگفت مامان کله الاغی شدم و خنده دار بود ولی یه بار همین کارو پیش عموش اتجام داد عموش برگشت بهم گفت بی ادبه این چه حرفایی که میزنه و ناراحت شد و نمونه های دیگه که  منم بعد از اون خیلی جدی و خشک با پسرم  برخورد کردم که مثلا این کارهای زشت و نکنه و  پشیمونم خیلی چون دودش تو چشم من و بچم رفت😟😟😟 

2738