2733
2739

تو ماشین بودیم گفتش چشاتو ببند لبخند بزن منم گفتم چرا گفت تو این کارو کن چشامو بستم لبخند زدم دیدم بلند برام خوند دوست دارم وقتی چشماتو میبندی دائم به دردای این دنیا میخندی آروم میشم بگی از غمات دل کندی فقط تو رو دارم بی تو کم میارم نبینم غم و اشکو تو چشمات نبینم داره میلرزه دستات نبینم ترس رو توی نفس  هات ببین دوست دارم یه شاخه گلم بهم داد این حرکتش برام خیلی ارزشمند بود🙂

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمونین با هم گلم ♥️

من شوهرم برام از این کارا بکنه انقدرررر احساساتی میشم و گریه میکنم که دیگه به غلط کردن بیوفته

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
بمونین با هم گلم ♥️ من شوهرم برام از این کارا بکنه انقدرررر احساساتی میشم و گریه میکنم که دیگه ب ...

ممنون عزیزم الهییی خوشبخت باشید همیشه

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
2740
تورو هم هرجورشده میچپونه تو ساکش با خودش میبره ،مگه میتونه بدون تو

خخخ راستی دفعه قبل عکسشو گذاشتم دیدی؟

سوارموتوربود اره دیدم، ولی عکس خودت نه  ، عکس دونفره اگر دوس داشتی بزار

آها خخخ زوده فعلا چیزی مشخص نیست