2752
2734
2731

نه عاشق چشم و گوش صاحب رستوران میشن یهووووو بعد میرن التماس که تو رو قران بیا با ما عکس بگیر

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
اکثرا با صاحب رستورانا رفیقن  رفاقتی عکس میگیرن

شریکن 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

صاحب رستوران با بازیگرا عکس میگیرن

اگه همینجوری رفته باشن اون رستوران واسه غذا نه 

ولی معمولا غذا رو رایگان حساب میکنن واسشون

اگه واسه تبلیغ رفته باشن عاره پول میگیرن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

عزیزم اکثرا شریک اونجا هستن یا تبلیغ هست هزینشم نقد میگیرن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
شریکن 

اخه برای تبلیغ با صاحب رستوران عکس نمیگیرن 

مگر اینکه پیج رستوران رو تگ کنن 

ولی اکثرا پیج شخصی خود طرف رو تگ میکنن ک این تبلیغ نیست

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
نه عکس و که تو پیج خودشون نمیزارن 

نزارن از اسمشون استفاده میکنند بعدشم میان نشون میدن کالا اتفاقی صاحب رستورانو دیدن نمونه اش ویس های پخش شده از نفیسه روشن و ...

2706