2733
2734
عنوان

مادرشوهرم رو چیکار کنم

235 بازدید | 28 پست

سلام خانوما مادر شوهرم یه کارایی میکنه که اعصابم به هم میریزه اوایل سعی میکردم نادیده بگیرم ولی دیگه از حد گزرونده وقتی میریم خونش انگار من نیستم با شوهرم و دخترم احوال پرسی میکنه وقتی چای یا میوه میاره اصلا به من تعارف نمیکنه من این اخری به شوهرم گفتم به مادرش بگه رفتارش رو درست کنه در غیر این صورت من دیگه نمی خوام ببینمشون الان چهل روزه که شوهرم بهش گفته که من دلخورم ولی حتی زنگ هم نزد بهم وقتی هم اتفاقی همو دیدیم به رو خودش نیاورد فقط به دخترم گفت چرا نیومدی خونمون ...

حالا بگید من چیکار کنم باهاش سر سنگین باشم تا معذرت خواهی کنه یا نه بی خیال بشم 

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  

تو ام مث خودش باهاش رفتار کن و نادیدش بگیر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من وقتایی ک اینجوری میشه، یه مدت نمیرم خونه شون. بعد ک گله میکنه، شوهرم علت رو میگه. اونم به روی خودش نمیاره. ولی دفعه بعد که ۳ ماه بعد میرم خونشون، اصلاح میکنه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

اره توام بشو عین خودش اصن نرو خونشون منم نامزدم ۲۰ روزه رفته سر کار جای دیگه خونوادش انگار نه انگار تازه یبار زنگ زدن گلایه میگن که مارو ادم حساب نمیکنی نمیای نمیری درصورتیکه اونا حتی نمیدونن من زندم یا مرده همش رو اعصابن

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2706