2752
2734
عنوان

مادرشوهرم رو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه رفتار اکثر مادرشوهرهاست

اول اینکه سعی کن این رفتارش رو شوهرت ببینه و بهش ثابت شه چون اینطور اونه که طرفداریت رو میکنه و مادرشوهرت رو سرجاش مینشونه ، و مادرشوهرم بخاطر اینکه پسرش ناراحت نشه  ، حتی شده زورکی و الکی بهت احترام بزاره

بعد هم بهترین اعتراض نرفتن و سرسنگین بودنه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2731
سربسرش نذار.  شاید دلخوره ازت یا کلا  حسود طبع ه.  بیحرمتی بدتر میکنه ارتباطتونو.

حسود که هست تا شوهرم و میبینه میپره بغلش اصلا یه وضعی چند بار هم بهش تذکر دادم ولی نمیفهمه 

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  
بی خیال باش مادر شوهرا از عروسا عذر خواهی نمیکنن و بدتر میشن به شوهرت بسپار بهت تعارف کنه و هرچی میا ...

شوهرم که عشقه به خدا اینقدر تعارفم میکنه مادرشوهرم حرص میزنه 

چرااینجوری رفتارمیکنه؟بحثی بینتون نبوده؟ب نظرم ب خودش بگو،اگه دیدی درست نشد،دیگه خونشون نرو

نه والا من اصلا زیاد نمیرم خونشون برمم کلا زیاد حرف نمیزنم چون دیدم چجورین حرف و این ور اون ور میبرن 

چرااینجوری رفتارمیکنه؟بحثی بینتون نبوده؟ب نظرم ب خودش بگو،اگه دیدی درست نشد،دیگه خونشون نرو

شوهرم گفته بهش 

[QUOTE=133754477]اره توام بشو عین خودش اصن نرو خونشون منم نامزدم ۲۰ روزه رفته سر کار جای دیگه خونوادش انگار نه انگار  متنفر شدم ازش 

اون اومد خونتون به پدر شوهرت یا کسای دیگه پیشش هستن تعارف کن مثل خودش رفتار کن تا بفهمه کارش چقدر زش ...

پدر شوهرم فوت شده ...

به شوهرم گفتم بیاد خونمون راهش نمیدم زشته اخه بقیه چی فکر میکنن درموردم گفتم اصلا نمی خوام هیجا ببینمش 

نرفتن تو که براش مهم نیست وقتی پسرش میره توام کلا نادیده بگیرش انگار حضور نداره

شوهرم هم دلگیره خیلی کم میره ولی مادرش رو خیلی دوست داره نمیتونم بگم نرو تو 

پدر شوهرم فوت شده ... به شوهرم گفتم بیاد خونمون راهش نمیدم زشته اخه بقیه چی فکر میکنن درموردم گفتم ...

نه خونه بذار بیاد اونوقت رابطه ات با شوهرت بد میشه سیاست داشته باش اومد خونتون فقط سلام بده و احوال مرسی بعد سکوت کن چایی و میوه آوردی بذار رو زمین تعارف نکن که بخور اگه بچه داری به بچه ات برس حواست به اون نباشه چند بار بی محلی کنه خودش متوجه میشی، اینو بدون اگه رابطه ات با مادرشوهرت خراب بشه ، رابطه ات با شوهرت بد میشه احترام بذار با سیاست رفتار کن

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
نه خونه بذار بیاد اونوقت رابطه ات با شوهرت بد میشه سیاست داشته باش اومد خونتون فقط سلام بده و احوال ...

نمیدونم به خدا ....حالا که کرونا امده دیگه هم ماه رمضون فعلا نمیبینمشون تصمیم گرفتم امسال افطاری هم دعوتشون نکنم