2733
2739
عنوان

خیلی ناامید شدم دبگ طاقت ندارم خستم چررررا من 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سعی کن چیزای گرم بخوری  برو پیش یه عطار خوب بهش بگو که برای بارداری یه چیزایی میخوای &nbs ...

نمیدونم والا بهم گفتن سردی نخور و سیاهدانه و عسل بخور خوبه خوردم ولی هیچی 😥

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
2742
شاید شوهرت مشکل داره

آزمایش داد دیگ سالمه فقط سونو واریکوسل نرفته ک تو سایت چن تا از خانوما گفتن شاید واریکوسل داره نمیدونم ک منم دیگ نمیذاره برم دکتر 

خیالت راحت باشه باردار میشی ببین کی بت گفتم.اگر شدی و منو یادت بودواسم طلب آرامش کن.

قربونت خدا از دهنت بشنوه 💙

خوب  دکتر تو عوض کن دکتر خوب سراغ دارم میخوای بهت معرفی کنم

چندتا دکتر رفتم همشون یه حرفو زدن ک اگ نشدی برو آی یو آی بعضیا بدون مشکل باردار نمیشن و فلان . میخواستم برم بیمارستان رویان ک این کرونای لعنتی اومد .آره اگ میشع بگو 💜

2740
چندتا دکتر رفتم همشون یه حرفو زدن ک اگ نشدی برو آی یو آی بعضیا بدون مشکل باردار نمیشن و فلان . میخوا ...

دکتر صفیه عشوری مقدم  بهت آدرسش با موبایلش بهت تا فردا میدم کارتش دادم دست خواهرم الهی که دستم سبک باشه به آرزوت برسی😘😘

دکتر صفیه عشوری مقدم  بهت آدرسش با موبایلش بهت تا فردا میدم کارتش دادم دست خواهرم الهی که دستم ...

خیلی ممنون عشقم 🌹

اگه مشکلی نداری پیاز درمانی کن تو نت دستورشو داده من خودم یک ماهه جواب گرفتم سعی کن ۱۴پریودی نزدیکی داشته باشی روز تخمک گذاریه روزه ۱۳پریودی آمپول اچ سی بزن ۱۴ ،۱۵،۱۶نزدیکی کن انشالله که جواب بگیری

ای خداااااااااا من مرد نیستم اشتباهه کاربری شده کم سوال کنید
اگه مشکلی نداری پیاز درمانی کن تو نت دستورشو داده من خودم یک ماهه جواب گرفتم سعی کن ۱۴پریودی نزدیکی ...

امپول اچ سی جی زدم ولی پیاز درمانی رو نشنیدم تاحالا باشه ممنون 💜🌹

امپول اچ سی جی زدم ولی پیاز درمانی رو نشنیدم تاحالا باشه ممنون 💜🌹

خواهش میکنم ,تو نت سرچ کن خیلیا جواب گرفتن انشاالله کهشماام جواب بگیرین منم پیاز درمانیرو اینجا شنیدم انجام دادم

ای خداااااااااا من مرد نیستم اشتباهه کاربری شده کم سوال کنید