2733
2734
عنوان

جواب رد قاطع به یک پسر ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم اگه بهش احساسی داری برو بهش بگو البته اگه میدونی جنبه داره  مافقط یکبار ب دنیا میاییم و ...

ولا آدم بی شخصیتی به نظر نمیاد همین که میبینم رفتارش حداقل با خانوادم مثل قبله و تغییری نکرده شاید بشه حساب باز کرد روی این موضوع. ولی هیچ وقت نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد

بگو خونوادت هم مهربون تر بشن باهاش، چراغ سبز نشون بده، با خودش و خونوادش با اشتیاق برخورد کن ، اگه ش ...

فکر کن من به بابام اینا این حرفو بزنم، کلمو میکنن و دیگه حتی با اونم رابطشونو به حداقل میرسونن

ببین گُل اون هنوز تو فکرته که رفتارش باهات متفاوته فقط فکرمیکنه تو نمیخوایش، یه چراغ سبز نشون بده بر ...

اره خب تو فکرم که هست،چراغ سبز هم نشون دادم، سلام کردم لبخند ریز زدم، ولی اون انگار نه انگار، نمی‌دونم از روی حیاشه یا واقعا دلش شکسته

اره خب تو فکرم که هست،چراغ سبز هم نشون دادم، سلام کردم لبخند ریز زدم، ولی اون انگار نه انگار، نمی‌دو ...

شایدم بیخیال شده تو هرکاری تونستی کردی دیگه زیاد پیگیر نباش، خوشش بیاد خودش میاد💫

🚬💔
2738
خب طبیعیه. جواب رد دادی ایشونم دیگه روی شما فکر نمیکنه. چیکار به موهاش داری که سفید شده؟

آخه میگم نکنه به خاطر جواب من اینجوری شد، آخه سرباز هم بود قبلا فشارهای دیگه هم روش بوده احتمالا،کلن همه چیز رو می‌ریزه تو خودش بروز نمیده😔

بابات به یه بزرگترای فامیلتون بگه که اون موقع شرایطشو نداشتی اما الان داری یا خودت بگو به یه بزرگترا ...

چه فکرایی میکنید، اولن که از این ماجرا هیچکس خبر نداره،اثانین من برم به بابام بگم جدا از اینکه تو گوشم میزنه بعد میاد بره بگه به فلانی بگو بیاد دختر ما رو بگیره، آخه بقیه دربارمون چه فکری میکنن،پس غیرت بابام کجا رفته، حیا من کو، 

آخه میگم نکنه به خاطر جواب من اینجوری شد، آخه سرباز هم بود قبلا فشارهای دیگه هم روش بوده احتمالا،کلن ...

نه عزیزم به این چیزا فکر نکن. هیچکس بخاطر یه خواستگاری داغون نمیشه. وگرنه خیلی با واسطه و بی واسطه پیگیری میکرد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
یه فردخییییلی مطمئن وعاقل روواسطه کن باهاش صحبت کنه دوباره پیشنهادبده

هرکیو واسطه کنم اون میفهمه که من بهش گفتم، چون هیچکس توی فامیل از علاقش به من خبر نداره تا جایی که من میدونم،به جز یک نفر که بازم به صلاح نیست بهش بگم،چون دوباره میشه همون پیشنهاد از طرف من،

من خودم الان از یکی خوشم اومده ولی اصلا بهش نمیگم 😑

در اونمواقع غرور رو بزار زیر پات رد کرد و قبولت نکرد هم کوچک نمیشی در عوض حسرت این تو دلت بعد سالها نمیمونه کاش میگفتم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
هرکیو واسطه کنم اون میفهمه که من بهش گفتم، چون هیچکس توی فامیل از علاقش به من خبر نداره تا جایی که م ...

شمایک بارردکردی واول پیشنهادازطرف ایشون بوده به نظرنن اصلااشکال نداره که شماپیشقدم بشی خوب فکرکن اگه واقعاارزش داره ازدستش نده