2737
2734
عنوان

جواب رد قاطع به یک پسر ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 86 پست
میترسه جواب رد بدی و این حرفا تا معلوم نشدن وضعیت وابسته نشو عزیزم

ن وابسته نیستم من کلا هیچوقت وابسته کسی نشدم چون بیشتر به منطق فکر میکنم تا احساسات ... حتی این یه مدت که نبود بخاطر شماره ... البته من نمیدونستم قضیه شماره رو فک کردم خودش رفته من کلا تصمیم گرفته بودم فراموشش کنم ولی خو بازم اومد پیدام کرد من دیدم نه کلا قضیه فرق میکرد و خودش نرفته بود .... ببین مث پسرای الان نیست بچه باشه سوسول باشه دنبال دختر بازی باشه این خیلی عاقله منم میگم چون عاقله انتظار دارم رک حرفشو بگه چون نمیگه میگم شاید تو دلش کلا چیزی نیست ...

ن وابسته نیستم من کلا هیچوقت وابسته کسی نشدم چون بیشتر به منطق فکر میکنم تا احساسات ... حتی این یه م ...

اره شاید ولی رفته رفته انشالله میگه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که گفتم از این تریپا نیستم، اصلا خیلی ضایعست یک دختر به پسر به این شکل ابراز علاقه کنه،حالا هر چق ...

خب پس میخای چیکار کنی دختر خوب 

برو مشاور بهت کمگ کنه چیکار کنی ولی بهترین راه اینکه بهش بگی چرا با سرسنگینی و.....سرصحبت رو باز کنی

اصلا به خانواده ها نکشید و به جز اون بنده خدا که واسطه کرده بود کسی نمیدونه از علاقش به من گفته، فقط ...

یکی رو واسه کرده خب بهمون یه نفر بگو حالابره به پسره بگه که دوسش داری پاپیش بذاره واین قایم موشک باری رو تموم کنه 

بعدشم چه عیبی داره خب تو بری جلو بهترازحسرت تا اخرعمر

چرا نیومده رسمی خاستگاری کنه همون اول 

2731
لاماشین توکار میکرده الان اینقدر غرور داره من فکر کردم مهندس

ببین دوست عزیز غرور ربطی به کار و جایگاه اجتماعی و شغلی نداره، به شخصیت آدم بر میگرده،قرار نیست اگر یکی حالا درآمدشم خیلی بالا نباشه تو بقیه مسائل زندگیش آدم سر افکنده ای باشه،آدمی که غرور داره یعنی واسه خودش ارزش قائله حالا میخواد پدر و مادرش هرکی باشه یا درآمدش هر چقدر باشه،همین که دستش جلوی کسی دراز نیست و حداقل از پس خودش برمیاد می‌تونه واسه خودش ارزش قائل بشه هم در مسائل مالی و هم در چیزهای دیگه، ولی این دو موضوع ربطی به هم نداره

ببین دوست عزیز غرور ربطی به کار و جایگاه اجتماعی و شغلی نداره، به شخصیت آدم بر میگرده،قرار نیست اگر ...

دوست عزیز غرور برا هیچ کس خوب نیس غرور داشتن به معتی شخصیت داشتن نیست اشتباه گرفتی این دوتارا باهم غرور یعنی بیخودی خودتو گرفتن و پز دادن به بقیه درضمن هرچه درخت پربار تر سرش پایین تره من نگفتم پول وجایگاه غرور میاره اینوه ادم شخصیت داشته باش و اجازه دختالت دیگران به خط قرمزاشو نده با غرور داشتن فرق داره

دوست عزیز یه نصیحت دیگم بهت میکنم باادمیکه غرور داره هیچ وقت ازدواج نکن چون توهمه جای زندگی توباید کوتاه بیای وخودتو خورد کنی حتی زمانیکه تقصیرکاراون باش.همه ما چه پولدار چه بی پول چه پست مقام داره و......همه میخایم ازاین دنیابریم وباخودمونم هیچی نمیبریم پس دلیلی بر غرور نمیبینم .شماهم شخصیت داشتن واویزن نبدرن به کسی رو با غرور اشتباه نگیر

2740

دوست عزیز با زهم میگم شما متوجه حرف من نیستی که میگم اصلا به چه دلیل غرور داره؟؟ شما قبلا گفتی من فکر کردم که مهندسه غرور داره. یعنی منظورتون این بود که از نظرتون فقط مهندس و دکتر و اینا باید غرور داشته باشند، من اصلا منظورم گرفتن نبود،من مطعنم اگر الان باهاش نامزد بودم طاقت یک لحظه دوریمو نداشت

منم مث تو پسر داییم اینجور بود اول اومد ج رد دادم ولی 2سال گذشت و منخوشم اومد ازش رفتم پیجشو پیدا کردم و اسمو فامیل خودمو گزاشتم ک بفهمه منم://خلاصه رفتم فالوش کردم اونم تا منو دید سریع فالوم کرد و اومد دایرکت😂😐یکم چت کردیمو اینا گف شمارتو بده بریم واتس منم دادم رفتیم واتس یه چن روز پیام میداد بهم بعد مادرم اینا میگفتن اگ یوقت پیام داد جوابشو ندی منم الکی میگفتم باشه خلاصه بعد چن روز بهش گفتم دیگه پیام نده به من درست نیس اینطور اگ منو میخای باید حرکتی بزنی من بدم میاد پنهونی باهات باشم و بلاکش کردم زنگ میزدو ..تا مادرم ج داد زود قط کرد خلاصه گف میخام بیام خاستگاری باز😂و یه شب همشون اومدن و پدرم قبول کرد الان نامزدیم متسفانه