2733
2734
عنوان

جواب رد قاطع به یک پسر ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اگه بهش احساسی داری برو بهش بگو البته اگه میدونی جنبه داره  مافقط یکبار ب دنیا میاییم و ...

اصلا خوب نيس اينكار مطمينا پسره ناز ميكنه و اسي ضايع ميشه 

اصلا اينكارو نكن مستقيم

وزن شروع 
ولا آدم بی شخصیتی به نظر نمیاد همین که میبینم رفتارش حداقل با خانوادم مثل قبله و تغییری نکرده شاید ب ...

خانوادت میدونن پشیمونی؟زیاد میببنیش?خب بهش پیام بده  مشکلات بامن چیه ؟

بگو تا برات حمدبخونم
2728
اگه جنبه نداشت همه فهمیدن بدبخت شدم اون موقع تو هستی جواب بدی

بیا بزن تو سرم چه پر رویی مگه من گفتم تو حتما اینکارو کن . برو پستمو بخون بعد اینجوری جواب بده گفتم من باشم اینجوری میکنم قصد حمله چرا داری بی جنبه😒😒😒😒😒😒😒😒😠😠😠😠 

بیا بزن تو سرم چه پر رویی مگه من گفتم تو حتما اینکارو کن . برو پستمو بخون بعد اینجوری جواب بده گفتم ...

عزیزم ببخشید قصد جسارت نداشتم بهت، کلا من همچین تریپی نیستم و اصلا به ریسکش نمی ارزه و معلوم نیست بعدش چی پیش بیاد اصلا

خانوادت میدونن پشیمونی؟زیاد میببنیش?خب بهش پیام بده  مشکلات بامن چیه ؟

اصلا به خانواده ها نکشید و به جز اون بنده خدا که واسطه کرده بود کسی نمیدونه از علاقش به من گفته، فقط از علاقه گفته نه خاستگاری رسمی و بیشتر

2740
نذار حسرت به دلت بمونه من اگه بودم حتما زنگ میزدم یا باهاش یه قرار میذاشتم وحرفامو بهش میگفتم

من که گفتم از این تریپا نیستم، اصلا خیلی ضایعست یک دختر به پسر به این شکل ابراز علاقه کنه،حالا هر چقدر هم که عاشقش باشه، و اون پسره که بعد از اون ماجرا دیگه محل نمیده، ولا آدم با قاتلشم اینقدر سرسنگین نیست، همه راها بسته شده

در اونمواقع غرور رو بزار زیر پات رد کرد و قبولت نکرد هم کوچک نمیشی در عوض حسرت این تو دلت بعد سالها ...

وقتی نیستم نگران میشه زنگ میزنه حرف میزنیم تقریبا یه ساله ما همینطوری حرف میزنیم و با کسی دگ هم حرف نمیزنه این ثابت شده واسم ولی اصلا تا حالا نگفته دوست دارم نمیدونم چرا باهام حرف میزنه اخلاقش خیلی پختس خیلی عاقله ولی اصلا نمیفهمم هدفش چیه

وقتی نیستم نگران میشه زنگ میزنه حرف میزنیم تقریبا یه ساله ما همینطوری حرف میزنیم و با کسی دگ هم حرف ...

دوستت داره ابراز علاقه نمبکنه خودت بحث وابستگی و علاقه رو باز کن بگو یسال حدفیدن وابستگی میاره میترسم ادامه بدم به کسی غیر تو نتونم دل بدم ازین حرفا بگو . 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
دوستت داره ابراز علاقه نمبکنه خودت بحث وابستگی و علاقه رو باز کن بگو یسال حدفیدن وابستگی میاره میترس ...

اخه به نظرم خوب نیست .... بیشتر پسرا البته تجربه نشون داره دختر وقتی خودش میره جلو بعدا پسره میگه من نمیخاستم این رابطه فقط نخاستم تو ناراحت شی خورد شی و فلان من فقط منتظرم ببینم این خودش میخاد چی بگه... اگه هم چیزی نیست خو چرا بام حرف میزنه؟  من خودم رفیق اجتماعی اینا زیاد دارم ولی اونا هیچوقت زنگ نمیزنن بگن چیکار میکنی نیستی روزت چطور گذشت ...حتی یه مدت بود ما یه مدت نتونستیم حرف بزنیم همو گم کرده بودیم شماره اینارو این زیاد دنبالم گشته بود ب دوستام سر زده بود .... ولی چرا هیچوقت نمیگه ازت خوشم میاد 

اخه به نظرم خوب نیست .... بیشتر پسرا البته تجربه نشون داره دختر وقتی خودش میره جلو بعدا پسره میگه من ...

میترسه جواب رد بدی و این حرفا تا معلوم نشدن وضعیت وابسته نشو عزیزم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده