2733
2734
عنوان

جواب رد قاطع به یک پسر ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 86 پست

ی بار که دیدیش باهاش سرحرف رو باز کن و بگو میشه دلیل رفتارتو بگی؟من بی احترامی کردکم بهت که اینجور رفتار میکنی بامن؟بعد یواش یواش سر حرف باز میشه و بهش حستو بفهمون

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که متاهلی بازم دلت اونجا گیره؟

نه به عشقم پایبند هستم من یسال و نیمه متاهلم اون پنج ساله یه پسرم داره . گاها میگم بخودم منگول چی کم داشت چهارسال بعد اونم مجرد موندی اخرسر با یکی مثل موقعیت اون و از اونم کمتر نصیبم شد . اون دوتا اپارتمان داشت و ... دوستش ندارم الان ولی پشیمونم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
آخرش بهش رسیدی   این هول بازیا چی بوده دختر😂😂😂

خیلی بیشور بود هر چی بهش میگفتم کار خودشو میکرد ، اومدن خاستگاری ولی قسمت نشد😂. هیچ وقت یادم نمیره ،اگه برگردم به گذشته بازم این کارو میکنم

2728
اونم احتمالش هست ولی ادم مطمن بشه بهتر از یه عمر پشیمونیه دیگه بعدها هی با خودش درگیر نمیشه که چرا ن ...

اینم به شیوه خواستگاری و مقدار سماجت طرف بستگی داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

از طریق یه واسطه که اونوهم میشناسه و باهاش خوبه بره بگه که یبلر دیگه پامیش بذلر یا مزه دهنشو بفهمه

خودت ب هیچ عنوان پا پیش نذار چون فامیله اکه نشه برات درد سر نشه

2740
خیلی بیشور بود هر چی بهش میگفتم کار خودشو میکرد ، اومدن خاستگاری ولی قسمت نشد😂. هیچ وقت یادم نمیره ...

خب دوباره اس بده بگو بیان☹😂😂

الان مجردی؟

نصف مردم دنیا شب که میشه فکر می کنن دلتنگن💔 
نمیشه بهش پیام بدی و بگی؟یا یکی رو بگو بهش بگه بیاد خاستگاریت اما پسره نفهمه ک تو اون شخصو فرستادی

نه مستقیم بگم که خیلی ضایعست،اصلا اینجور مدلی نیستم که پیام بدم یا زنگ بزنم،فقط برای ابراز علاقش یکیو واسطه کرد که واسه اونم خیلی کلاس گذاشتم،الان دیگه ضایعست، کاش از رفتارم میفهمید ولی مثل یک تیکه چوب خشکه رفتارش با من، اصلا هیچ

سلام . مدت زیادی گذشته و ممکنه شخص دیگری وارد  زندگی ایشون شده باشه . به نظرم به یک آدم معتمد قضیه رو توضیح بدید تا ایشون به طور سربسته و غیر مستقیم آقا پسر رو برای خواستگاری مجدد تشویق کنند . 

خب دوباره اس بده بگو بیان☹😂😂 الان مجردی؟

الانم میبینمشون مامانش قوربون صدقم میره ، میدونی من از پسره خیلی سرتر بودم ک اینکارو کردم ،واقعنم جنبشو داشت ، اره مجردم