2737
2739

سلام خانما.

اشتراک یک ساله کرفس رو دارم ماهی ۴۰۰۰تومن بود و من کلش رو خریدم ۴۸تومن با تخفیف،۱۰فروردین یا ۱۵تهیه کردم 

برنامه کرفس چی هست؟

ی اپلکیشن خیلی عالی برای کالری شماری و رسیدن ب تناسب اندام هست،خودم ب کمک دکتر و همین برنامه ۲۶کیلو کم کردم،وارد این اپ میشید وزن الان و وزنی ک میخواین بهش برسید رو وارد میکنید و بهتون میگه چند روز خوبه ک ب این وزن برسید و برای رسیدن در رووز باید چند کالری بخورین،بعد شما روزانه غذایی ک خوردین رو وارد میکنید بهتون میگه چند کالری داشته و چقد دیگه هنوز میتونید بخورید،پروتیین روزتونم بر حسب غذاتون میگه و چقد دیگه جا دارید واسش،اضافه کردن لیوان آب ک در روز خوردید،ورزش،و هربار ک وارد اپ میشین ی جمله اموزشی نوشته واستون

برای این روزا خیلی عالیه ک بیشتر از کالری موردنیازتون نخورید و چاق نشیددد:)))

دلیل فروشم اینه من خودم آیفن گرفتم و کرفس تحریمه واسش،رو گوشی مامانم نصب هست ک اینجوری سختمه و بیخیال شدم

قیمتشم خودم ۴۸گرفتم اما ۳۵ میدم ب خانمای عزیز پر اراده🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

كي ميگه رو ايفون نيس  من دارمش  تبليغ دروغ نكن😐😐 ميخاي عكسشو بدم  من همينجوري ب ...

شما از طریق برنامه helath نصب کردید ک واس من نمیشه،اگه میشه منم راهنمایی کن لطفن😊

و من تابحال یک بار بدون اشتراک استفاده کردم ک حتی کالری هام اشتباه میزد خانم

من ۳ساله دارم استفاده میکنم

2731
2740

دوستان من الان نگاه کردم برای استفاده بیشتر از کرفس نیاز به اشتراکه و دوستمون داره درست میگه من چون زیاد استفاده نمیکردم در جریان نبودم 

ببخشید عزیزم بابت قضاوت اشتباه

من دارمش تو حرص نزن  برو سي و پنج تومنو نقد كن

😊عزیز دل من فقط با گوشی در دستم میتونم شمارو بخرم این طریقه صحبت در شان اشخاصی فقط مثل شماس..

من دهن ب دهن با افرادی مثل شما نمیشم دوست عزیز

دوستان من الان نگاه کردم برای استفاده بیشتر از کرفس نیاز به اشتراکه و دوستمون داره درست میگه من چون ...

فدای سرتون خانم عزیز

حرف زدن هرکس نشونه شخصیت و تربیت و خانوادس🤍👏🏻

2706