2733
2734

سلام خانما.

اشتراک یک ساله کرفس رو دارم ماهی ۴۰۰۰تومن بود و من کلش رو خریدم ۴۸تومن با تخفیف،۱۰فروردین یا ۱۵تهیه کردم 

برنامه کرفس چی هست؟

ی اپلکیشن خیلی عالی برای کالری شماری و رسیدن ب تناسب اندام هست،خودم ب کمک دکتر و همین برنامه ۲۶کیلو کم کردم،وارد این اپ میشید وزن الان و وزنی ک میخواین بهش برسید رو وارد میکنید و بهتون میگه چند روز خوبه ک ب این وزن برسید و برای رسیدن در رووز باید چند کالری بخورین،بعد شما روزانه غذایی ک خوردین رو وارد میکنید بهتون میگه چند کالری داشته و چقد دیگه هنوز میتونید بخورید،پروتیین روزتونم بر حسب غذاتون میگه و چقد دیگه جا دارید واسش،اضافه کردن لیوان آب ک در روز خوردید،ورزش،و هربار ک وارد اپ میشین ی جمله اموزشی نوشته واستون

برای این روزا خیلی عالیه ک بیشتر از کالری موردنیازتون نخورید و چاق نشیددد:)))

دلیل فروشم اینه من خودم آیفن گرفتم و کرفس تحریمه واسش،رو گوشی مامانم نصب هست ک اینجوری سختمه و بیخیال شدم

قیمتشم خودم ۴۸گرفتم اما ۳۵ میدم ب خانمای عزیز پر اراده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كي ميگه رو ايفون نيس  من دارمش  تبليغ دروغ نكن😐😐 ميخاي عكسشو بدم  من همينجوري ب ...

شما از طریق برنامه helath نصب کردید ک واس من نمیشه،اگه میشه منم راهنمایی کن لطفن😊

و من تابحال یک بار بدون اشتراک استفاده کردم ک حتی کالری هام اشتباه میزد خانم

من ۳ساله دارم استفاده میکنم

2742
2740

دوستان من الان نگاه کردم برای استفاده بیشتر از کرفس نیاز به اشتراکه و دوستمون داره درست میگه من چون زیاد استفاده نمیکردم در جریان نبودم 

ببخشید عزیزم بابت قضاوت اشتباه

من دارمش تو حرص نزن  برو سي و پنج تومنو نقد كن

😊عزیز دل من فقط با گوشی در دستم میتونم شمارو بخرم این طریقه صحبت در شان اشخاصی فقط مثل شماس..

من دهن ب دهن با افرادی مثل شما نمیشم دوست عزیز

دوستان من الان نگاه کردم برای استفاده بیشتر از کرفس نیاز به اشتراکه و دوستمون داره درست میگه من چون ...

فدای سرتون خانم عزیز

حرف زدن هرکس نشونه شخصیت و تربیت و خانوادس🤍👏🏻

2706