2733
2734

چن بار در هفته از فلوراید استفاده میکنید؟

اگر زیاد، تاثیری در رنگ دندوناتون داشته؟

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

سالي يبار 

دندونان جرم نميگيره زياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرین بار ۱۳ سالم بود 😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2728

۲۲سالمه تا حالا نرفتم ولی پشت دندونام سیاه شده کمی 

میگین جرم گیری کنی دهان بو بد میگیره راست نیست؟

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢

تقریبن هر 6 الی 10 ماه باید جرمگیری کرد  فلوراید تراپی هم تاثیری روی رنگ نداره فقط کنترل و پیشگیری از پوسیدگی هسش بستگی به درصد یا روزانه س یا هفتگی 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2738
۲۲سالمه تا حالا نرفتم ولی پشت دندونام سیاه شده کمی  میگین جرم گیری کنی دهان بو بد میگیره ...

نه عزیزم اتفاقن بوی بدو از بین میبره 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
جرمگیری که خیلی آسیب به دندون میزنه،من تاحالا انجام ندادمش

نه عزیزم اتفاقا خیلی هم خوبه

اونایی که بهترین بهداشت دهان و دندان دارن بااید سالی یکبار جرمگیری انحام بدن

من یه بار جرمگیری کردم پشیمون شدم

چرا؟دندونای من پشتش کمی سیاه شده می‌خوام برم واقعاً دهان بوی بد میگیره بعد جرم گیری؟

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
چقدر عالی هزینش برای شمایی که دندونتون جرم زیاد نمیگیره چند میشه؟

پارسال فكر كنم ٢٠٠ بود 

كلا تعرفه جرم گيري همينقدر بود 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
۲۲سالمه تا حالا نرفتم ولی پشت دندونام سیاه شده کمی  میگین جرم گیری کنی دهان بو بد میگیره ...

نه اتفاقا باعث میشه از پوسیدگی دندان جلوگیری بشه

تقریبن هر 6 الی 10 ماه باید جرمگیری کرد  فلوراید تراپی هم تاثیری روی رنگ نداره فقط کنترل و پیشگ ...

من دوس دارم هرشب از فلوراید استفاده کنم ولی از مردم عادی میپرسیدم میگفتن دندون زرد میشه وقتی هم از یه دندان پزشک پرسیدم نمیدونست

حالم نداشتم مقاله مربوطه رو بخونم😁

2706