2733
2739
سلام ، مرسی از توضیحت  نه من بجنوردم ،اگ کرونا نبود ک میتونستم بیام تهران ولی  تو این وض ...

سلام عزیزم خوبی...اگ مشهد اومدی تعریف دکتر خادم و دکتراسکوئیان رو زیاد شنیدم درصد مثبتیشون خیلیه من خودم جا خادم میرم و راضیم الانم منتظر پریودیم ک برم برا انتقال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان امیدوارم حاله دلتون خوب باشه من ی منتظرم ،یعنی دوساله در اقدامم و هنوز خدا نینی قسمتم ...

بهتره ک ای وی اف کنی ..هزینه ام بستگی داره من خصوصی میرم تاالان فقط پانکچرم تقریبا ۱۰تومن شده ک ۳تا۴تومنم انتقاله بازم بستگی داره ب خودت داروهات

2742
2740
قرص استرادیول رو شما روز چنتا خوردی؟برای من نوشتن روزی دوبار اما نمیدونم چه ساعاتی بخورم

همرذه غذا بخور، میگن حالت تهوع میاره با شکم خالی. اگه دوتا هست بعد نهار و شام بخور، بعدا بیشترش میکنن

اره منم میخواستم بهت بگم پیامبران پیش شاکری به نظرم ادامه بده چون جنین شناسش و دکتر میگفت جز تاپای ا ...

شما هم پیش دکتر شاکری میرید؟؟چند بار انتقال دادید؟؟؟من از اول به جنین هایی که تو عرفان تشکیل شد حس خوبی نداشتم نمیدونم چرا میدونستم منفی میشه

ريحانه جان الان پيامارو خوندم ديدم منفي شدي عزيزم خيلي ناراحت شدم ولي فدات شم حتما حكمتي داره قوي با ...

فدات عزیزم صد در صد حکمتی داره...من وقتی فهمیدم منفی شد نیم ساعت اول خیلی ناراحت شدم بعدش گفتم با ناراحتی من جیزی درست نمیشه فقط باید قوی تر از قبل باشم

پس چیزی نمونده تا انتقالت حسابی به خودت برس و استرس نداشته باش ان شالله به زودی زود خیر مامان شدنتو میدی به ما

قرص استرادیول رو شما روز چنتا خوردی؟برای من نوشتن روزی دوبار اما نمیدونم چه ساعاتی بخورم

استرادیول و هر ۱۲ ساعت باید بخوری

کلا دارو هر چی سر تایم مصرف بشه نتیجه اش بهتره

مثلا ۱۰ صبح بخور با ۱۰ شب چون زمانیه هم صبحونه خوردی هم شام

2706