2752
2734
من بلاست انتقال دادم میخوام برگردم خونه پله داره بنظرتون لانه گزینی در صورت مثبت شدن انجام شده؟هفتمی ...

ان شاءالله انجام شده مامانی،،،،معمولا سه روز اول میگن مهمتره،،، بااحتیاط و اروم اروم ازپله استفاده کن،،، دوتا پله رو برو یکم مکث کن باز دوباره

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من بار پنجم بود ک ای وی اف میکردم،، و تقریبا هر دفعه همین حالاتو داشتم،،،درد زیر دلم،،و سمت چپ بدنم ...

سلام 

میتونم بپرسم مشکلتون چی بود؟ و هر دفعه چند تا تخمک و جنین داشتین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه طبقه...تقریبا ۱۶ تایی

نگران نباش من همون روز انتقال اومدم دوساعت بعد انتقال. خونه ۲۲ تا پله داره 

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
2731
سلام  میتونم بپرسم مشکلتون چی بود؟ و هر دفعه چند تا تخمک و جنین داشتین؟

سلام عزیزم،،، من مشکلم امنوره اولیه بود،، دوبار پانکچر شدم،،بار اول ۱۵تاتخمک و بار دوم۲۴تا تخمک گرفتن،،،بار اول ۱۲جنین شد،،،و بار دوم نه تا جنین که عملا توی دوتاانتقال هربار دوجنین بلاست انتقال دادن و تمام،،، اون دوازده جنین هم شش تاشو طی دوتاانتقال برام انتقال دادن ک نشد،،،شیش تای دیگه داشتم که توی این انتقال اخر از فریز خارج کردن،،سه تاشون ازبین رفتن و سه تارو انتقال دادن و دیگه کلا جنین دیگه ای هم نداشتم،،ازمایشم به لطف خدا مثبت شد،،حالا منتظرم تا شنبه برم سونوی قلبشون،،،التماس دعا،،ضمنا شاید جالب باشه براتون،،، ک جنینام مال سه سال پیش بودن 😍😊😊

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام الی جونم خوبی؟ خوبم خداروشکر اولش ناراحت شدم منفی شد ولی زود به خودم اومدم تا خدا نخواد هیچ ات ...

سلام عزیز دلم خدا رو شکر واقعا خوشحالم که روحیت خوبه عزیزم واقعا هم همین طوره ما از مصلحت خدا بی خبریم.

انشاالله این سری برات جنینای زیادی تشکیل میشه.

منم از فردا باید امپول سینافکت و بزنم و ال دیمم فردا تموم میشه تا پریود شم برم.

برام دعا کن مهربونم

سلام عزیزان

امیدوارم حاله دلتون خوب باشه

من ی منتظرم ،یعنی دوساله در اقدامم و هنوز خدا نینی قسمتم نکرده😢

دیگه از این بیشتر طاقت ندارم ،ب فکر iui    .ivf  افتادم البته هنوز با دکتر مشورت نکردم ک کدوم .. ولی میخاستم کمی اطلاعات جمع کنم 

من پلی کیستیکم و شوهرم تحرک و تعداد اسپزمش پایینه 

حالا از شما سوال دارم برای ای وی اف باید از کجا شروع کنم ،چکار باید کنم؟ .. لطفا هزینه اش هم بگین 

یا صاحب الزمان..منو دریاب... 🤲

سلام دوستان،،،کسی هس؟سن بارداری با ای وی اف رو از موقع انتقال حساب میکنن ؟یا مث بارداریای طبیعی از اخرین پریود؟

سلام عزیزان امیدوارم حاله دلتون خوب باشه من ی منتظرم ،یعنی دوساله در اقدامم و هنوز خدا نینی قسمتم ...

احتمالا ای وی اف براتون مناسب تر باشه،،،اول باید برید تحت نظر دکتر یا مرکز ناباروری ازمایشات لازم رو انجام بدید پریود بعدی میرین سونو میشین و درمان رو شروع میکنین،،روال کارو خودشون مرحله به مرحله بهتون توضیح میدن،،،هزینش متغیره،،مراکز دولتی خیلی مناسبتر از خصوصیاس،،ضمنا اگه بیمه تکمیلی هم داشته باشید ،،هزینه مراکز دولتی رو بهتر پوشش میدن تا خصوصیارو

سلام عزیزم،،، من مشکلم امنوره اولیه بود،، دوبار پانکچر شدم،،بار اول ۱۵تاتخمک و بار دوم۲۴تا تخمک گرفت ...

ای جونم مبارکت باشه انشالله ۹ماه با ۷وبیو خوشی طی بشه

من بلاست انتقال دادم میخوام برگردم خونه پله داره بنظرتون لانه گزینی در صورت مثبت شدن انجام شده؟هفتمی ...

عزیزم مرکزی که من میرفتم میگفت جنین ۳روز تو رحم معلقه و بعد لانه گزینی میکنه پس قاعدتا جنین شما هم لانه گزینی کرده با احتیاط پله هارو برو بالا

2706