2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باید ته فنجون ببینی فکرکنم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
مسیرسختی ! دشواری  و یه ماهی

وای نه دیگه سختی ازین بیشتر طاقتش ندارم خدایا 😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
وای نه دیگه سختی ازین بیشتر طاقتش ندارم خدایا 😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ماهی یجوری نماد موفقیت و تحمل  سختی و مشکلات 

ماهی  که  بالای  فنجان هست  نماد  اینه که آمادگی هر چیزی رو دارید  

و اینکه ماهی  وارونه هم  نشان دهنده ی  اینکه  شما  میتونید موانع و محدودیت های یک  کار سخت  رو  برطرف کنید 

من  تو کتاب  ف*ال   قهوه هم  خونده  بودم شکل های  درهم  و مبهم  نشانی  سختیه و مسیر پر پیچ و خم هست  

یه  جورایی میشه   قسمت راست  طرح  یه  کوه  رو  دید  که  کوه  هم  مسیرش  سخته  ولی تهش  به جای  خوبی که قله هست میرسه 

تفسیر دقیق دقیق  بلد نیستم  ولی یه جورایی معنی خوبی  میده 🥰

ماهی یجوری نماد موفقیت و تحمل  سختی و مشکلات  ماهی  که  بالای  فنجان هست & ...

مرسی عزیزم زحمت کشیدی برام تایپ کردی خداکنه موفق بشم اینم بیزحمت یه نگاه میکنی نلبکی  

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
مرسی عزیزم زحمت کشیدی برام تایپ کردی خداکنه موفق بشم اینم بیزحمت یه نگاه میکنی نلبکی  

خواهش میکنم گلم 

شرمندم ولی از این چیزی  نمیدونم  

چون  منم  بر اساس کتابی که  خوندم  میگم  تاحالا همچین چیزی ندیدم 

2706