2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درد پاها و دل درد به خاطر پروژسترون که استفاده میکنی...دکتر به من گفت هر دردی که تو این چند روز پیش ...

ريحانه جان الان پيامارو خوندم ديدم منفي شدي عزيزم خيلي ناراحت شدم ولي فدات شم حتما حكمتي داره قوي باش خانمي ايشالا به زوديه زود مامان بشي 

2731
چه داروهایی داد عزیزم؟

آمپول پروژسترون با شياف پروژسترون و آمپول زير جلديه آنوكسپارين كه همشونو بايد از ٦ روز قبل انتقال شروع كنم البته مولتي ويتامين و آسپرينم كه از قبل ميخورم

من ۲۳مهر پریود شدم و انتقالم ده ابان بود پس سن بارداری رو از ۲۳مهر حساب میکنن؟من الان توی هفت هفته ا ...

منم ۷ هفته اینا ویار نداشتم یکی دوهفته بعد کم کم شروع شد. سونو نرفتی هنوز؟؟؟ تو سونو هم زده چند هفته ای

سلام دوستان،،،کسی هس؟سن بارداری با ای وی اف رو از موقع انتقال حساب میکنن ؟یا مث بارداریای طبیعی از ا ...

از زمان انتقال حساب کرده و ۲ هفته به اون اضافه میکنن میشه سن جنین که تقریبا میشه اندازه همون از پریود

خانم هايي كه باردارين، ببخشين كه اين سوال رو ميپرسم، شما ترشحات ابكي داشتين هيچ وقت، خيلي ترسيدم ايا چيز خطرناكيه؟ مثلا خدايي نكرده كيسه اب نيس؟ يا طبيعيه؟ البته خيلي زياد نيس

ایشالا که همه چیز خوب پیش میره، من جفتم خلفیه، جنین هم بریج بود به خاطر همین حرکات و بیشتر پایین دلم ...

ان شالله که خوب پیش میره عزیزم.برای قندت دکتر چی گفت یعنی باید انسولین بگیری ؟دلیلش و نگفت چیه؟منم خیلی نگرانم دیابت بارداری هم بقیه امپولام اضافه نشه اخه میگن‌سن بالای ۳۵ اکثرا دیابت میگیرن😥

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
اخی اشکالی نداره فوقش بهت متوفورمین میده کنترل میشه سابقه قند داشتی قبلا؟ منم امروز گرفتم دو ساعت بع ...

نه هیچ وقت قندم بیشتر از ۸۳ نبوده، تو بارداری قرص نمیدن برای قند، یا با رژیم کنترل میشه یا انسولین، رفتم دکتر فعلا یه رژیم داده تا یک هفته، هر روز هم باید قندم و ثبت کنم اگر بیاد پایین که هیچ اگر نه فکر کنم انسولین و شروع کنه، مال شما خیلی خوبه بعد از صبحانه، دیابت بارداری اصلا ربطی به خوردن شیرینی جات نداره، یه جورایی حساسیت به جفته و هورمونای بارداری باعثش میشن، فقط ممکنه اگر ورودی قند و کم کنی کنترل شه 

ان شالله که خوب پیش میره عزیزم.برای قندت دکتر چی گفت یعنی باید انسولین بگیری ؟دلیلش و نگفت چیه؟منم خ ...

فعلا بهم رژیم داده، هفته بعد معلوم میشه اگر نیاد پایین شاید انسولین و شروع کنه، اره سن تاثیر داره ولی شانسه دیگه یکی میگیره یکی نه، ایشالا که شما نگیری، هفته ۲۴ ازمایش تحمل گلوکز میدن ولی من ۲۰ هفته دادم

آمپول پروژسترون با شياف پروژسترون و آمپول زير جلديه آنوكسپارين كه همشونو بايد از ٦ روز قبل انتقال شر ...

سلام عزیزم منم هفدهم انتقال دارم

ولی داروهام با شما فرق داره

واسه من هپارین،آمپول پروژسترون،قرص استرادیول 

من تا فردا آمپول سینا فکت ۲۰خط باید بزنم،هر شش ساعت ۲تا قرص استرادیول و روزی یه دونه آمپول هپارین از روز ۴شنبه ام باید هر ۱۲ساعت یه آمپول پروژسترون بزنم یعنی روزی ۲تا دیگه آمپول سینا فکت رو باید قطع کنم ولی هر ۶ساعت ۲تا قرص استرادیول رو باید بخورم با روزی یه دونه آمپول هپارین تا روز ۲شنبه برم واسه انتقال 

2706