2733
2734
عزیزم از اخرین پریود حساب کردن واسه من

چه جالب،،، من فکر میکردم از زمان انتقال حساب میکنن بعلاوه سن خود جنین

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چه جالب،،، من فکر میکردم از زمان انتقال حساب میکنن بعلاوه سن خود جنین

منم همین فکرو میکردم یعنی میگفتم مثلا ۲۱ تیر من انتقال دادم جنینم ۵ روزه بود از ۵روز قبلش حساب میکردم ولی دکترم نه از روز پریود حساب کرد. بعدم ۱۲ هفته ان تی رفتم بر اساس اون سونو دیگه حساب میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مرکزی که من میرفتم میگفت جنین ۳روز تو رحم معلقه و بعد لانه گزینی میکنه پس قاعدتا جنین شما هم ل ...

اومدک بالا کمی پاهام درد گرفته و یه کوچولو سمت راستم

راستی زیر دل وسط درد میگیره واسه کسایی ک باردارن ؟چون من فقط سمت تخمدانامه

سلام عزیزان امیدوارم حاله دلتون خوب باشه من ی منتظرم ،یعنی دوساله در اقدامم و هنوز خدا نینی قسمتم ...

سلام گلم.ای وی اف اول اول یه مرکزخوب انتخاب کن اگه تهرانی یامیتونی بیایی من ابن سیناروپبشنهادمیکنم.اول که تشکیل پرونده و...وجلسه اول پزشک یک سری چکاب کامل عکس رنگیوازمابش هورمون روزدوم وسوم پریودی وتست پاپ  اسمیرویه سنوتوروزای نه تاچهارده جلسه بعدکل جواب هارومیبری واگه مشکلی نباشه یک ماه ازروزسوم پریودی قرص ال دی میده تابیست ویک روزبعدقطع میکنی وپریودشدی روزدوم میری برای چکاپ وسنووامپولهای اصلی مثلاده تاامپول میده میگه بزن سه روزدیگه بیاچک بشه فولیکولاوبازمیری سنوبازامپول هاتاتقریباروزسیزده چهارده پریودی میگه بیابرای پانکچرتخمک گیری.همون روزازهمسرت نمونه میگیرن وشماهمان روزمرخص فرداش زنگ میزنی ببینی چندتاجنین داری اگه هایپرنشی سه تاپنچ روزبعدانتقال دارین

2731
ریحانه جون ناراحت شدم عزیزم ایشالا سری بعد❤️❤️ شما میخوای هنوز بیمارستان بهمن برید؟؟ 

ایشالله❤️

من بیمارستان بهمن نبودم

بیمارستان عرفان بودم 

پانکچرو دکتر اشرفی انجام داد انتقال و دکتر شاکری اومدن بیمارستان عرفان انجام دادن

چون عرفان اجازه نداد جنبن هارو انتقال بدم بیمارستان پیامبران

بخوام ادامه بدم دوباره بیمارستان پیامبران میرم به نظرم نسبت به عرفان خیلی بهتره

اومدک بالا کمی پاهام درد گرفته و یه کوچولو سمت راستم راستی زیر دل وسط درد میگیره واسه کسایی ک باردا ...

درد پاها و دل درد به خاطر پروژسترون که استفاده میکنی...دکتر به من گفت هر دردی که تو این چند روز پیش میاد فقط به خاطر داروهاست

چون علائم بارداری از شش هفته به بعد نشون میده

ان شالله دردهای شما نشانه مامان شدنت باشه❤️

توکل به خدا انشالله بعد از این همه سختی لااقل بچه به موقع به دنیا بیاد فعلا که خوابیدم. راستی حرکتای ...

ایشالا که همه چیز خوب پیش میره، من جفتم خلفیه، جنین هم بریج بود به خاطر همین حرکات و بیشتر پایین دلم زیر ناف حس میکنم، این که بیشتر طرف راست یا چپ باشه رو متوجه نشدم چون هر دو طرف هست تقریباً، دیروز جواب ازمایشم و گرفتم، قند ۱ ساعت بعد از گلوکز ۱۸۰ بود🙈😭😭 ۴۰ تا بیشتر از حداکثر، رفتم دکتر گفت باید تحت نظر متخصص غدد باشی، حالا امروز وقت گرفتم که برم احتمالاً رژیم بده بهم

اومدک بالا کمی پاهام درد گرفته و یه کوچولو سمت راستم راستی زیر دل وسط درد میگیره واسه کسایی ک باردا ...

عزیزم من در مورده دردا نمیتونم راهنماییت کنم اخه بهم ثابت شده اینا نه میتونه نشونه بارداری باشه نه نشونه ی این که باردار نیستی. استراحت کنی دردات بر طرف میشه نگران نباش گلم انشالله ی هفته دیگه خبر بارداریتو بهمون بدی

ایشالا که همه چیز خوب پیش میره، من جفتم خلفیه، جنین هم بریج بود به خاطر همین حرکات و بیشتر پایین دلم ...

اخی اشکالی نداره فوقش بهت متوفورمین میده کنترل میشه سابقه قند داشتی قبلا؟ منم امروز گرفتم دو ساعت بعد از صبحانه ۹۲ بود البته من که گلوکز ندادم حالا ماما بیاد بپرسم ببینم چی میگه

سلام گلم.ای وی اف اول اول یه مرکزخوب انتخاب کن اگه تهرانی یامیتونی بیایی من ابن سیناروپبشنهادمیکنم.ا ...

سلام ، مرسی از توضیحت 

نه من بجنوردم ،اگ کرونا نبود ک میتونستم بیام تهران ولی 

تو این وضعیت نمیشه مخصوصا ک این مراحلی ک گفتین یکماه طول میکشه 

باید برم پیشه دکترم شاید همینجا انجام داد اگه نشد باز مشهد بهمون نزدیک تره 

یا صاحب الزمان..منو دریاب... 🤲
ایشالله❤️ من بیمارستان بهمن نبودم بیمارستان عرفان بودم  پانکچرو دکتر اشرفی انجام داد انتقال ...

اره منم میخواستم بهت بگم پیامبران پیش شاکری به نظرم ادامه بده چون جنین شناسش و دکتر میگفت جز تاپای ایرانه خیلی تعریفشو شنیدم 😍😍و خود دکتر شاکری هم به نظرم جز بهتریناس ایشالا سری بعدی هردومون میترکونیم😂 😍😍😍

منم همین فکرو میکردم یعنی میگفتم مثلا ۲۱ تیر من انتقال دادم جنینم ۵ روزه بود از ۵روز قبلش حساب میکرد ...

من ۲۳مهر پریود شدم و انتقالم ده ابان بود پس سن بارداری رو از ۲۳مهر حساب میکنن؟من الان توی هفت هفته ام؟اصلا ویار ندارم ،،ولی خوشحال شدم ک یهو دوهفته پریدم جلو😂😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706