2737
2739
سلام گلم انشالااین دفعه مثبت میشه  من برات دعامیکنم عزیزم میگم شمابرای تعین جنسیت آی وی اف میکن ...

من خودم مشکل داشتم ک رفتم آی وی اف ولی خیلی ها رو دیدم تو همون مرکز برا تعیین جنسیت فقط اومدن چون مشکل هم ندارین احتمالش بالاتره و دردسرش کمتر

نگران نباش منم آندومتدیوزم هر دو تخمدانم هم درگیره و در کل قبلا هرچی سونو رفتم در حالت عادی فولیکول ...

چه خوب 

من ۴ تا تخمک ( فولیکول ) داشتم حالا دیگه ببینم پنجشنبه چندتاش پوچ ئه و اینا🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم مشکل داشتم ک رفتم آی وی اف ولی خیلی ها رو دیدم تو همون مرکز برا تعیین جنسیت فقط اومدن چون مش ...

عزیزم خیلی ممنون که جوابمودادین من دختردارم بودباخوردن قرص ال دی باردارشدم اصلاشوکه شدم امانمیدونم چرایه پسرگیرمون نمیادشوهرم آزمایش داده همه چیزیش خوب بودفقط مورفوش ۴بودفکدکنم خیلی پاینه خیلی میترسم از مراحل ای وی اف وحشت دارم ازاینکه انتقال منفی بشه بنظرتون چیکارکنم دبگه جای ریسک ندارم

سلام پریچه جان برای چی ناامیدی گلم

ببین عقل و منطقم میگه نمیشه

تو کلینیک هم هر کی و دیدم دفعه دوم سومش بوده!

۳۴ سالمه اندومتریوز که هست کلا هم ۴ تا دونه فولیکول داشتم 🙁

منم آدم دفعه دوم و اینا نیستم همین دفعه اگه شد شد نشد دیگه فایل قضیه رو برا خودم میبندم 

دقیقا ۶۰ عدد آمپول تا پنجشنبه باید بزنم اصلا با عقل و منطقم جور‌در نمیاد ۶۰ تا🙁

گناه داریم ماها خدایی

2731
همه این داروها چون هورمون هستن رو کیست فیبرون و پولبپ اثر میذارن...یا خوپشون کوچیک میشن یا مجدد دارو ...

منم چند تا میوم دارم چند روز کمرم و روی رحمم درد میکنه

از طرفی هم چون انتقال منفی شد بعد پریود دیگه نرفتم دکتر 

بنظرتون باید برم سونو بشم

خدایا خودت کمکمون کن

بخدا ماها خیلی گناه داریم

ببین عقل و منطقم میگه نمیشه تو کلینیک هم هر کی و دیدم دفعه دوم سومش بوده! ۳۴ سالمه اندوم ...

اونایی هم که آندومتریوز نیستم خیلی وقتا به انتقال سوم و چهارم میرسن عزیزم

من الان وارد ماه پنجم بارداری شدم تمام سرنگارو از روز اول آی وی اف نگه داشتم الان دقیقت ۴۳۷ تا سرنگ تزریق شده دارم 

سخته اما نشدنی نیست فقط باید صبور بود صبر میخواد و آرامش و نهایتا توکل به خدا. غیر ممکنی وجود نداره

2738
ببین عقل و منطقم میگه نمیشه تو کلینیک هم هر کی و دیدم دفعه دوم سومش بوده! ۳۴ سالمه اندوم ...

بنظرم وقتی رفتی تو این راه فقط باید صبر داشته باشی

میدونی تا الان بقول دوستمون حدودا ۴۰۰ تا امپول زدیم ولی خب هرچی راهی داره فقط توکل باید کنی

منم چند تا میوم دارم چند روز کمرم و روی رحمم درد میکنه از طرفی هم چون انتقال منفی شد بعد پریود دیگه ...

من ماه بعد انتقالم ۱۲ روز تاخیر پریودی دلشتم رفتم دکتر سونو کرد دید کیست جدید ایجاد شده

اگه دردات کمتر نمیشه بهتره بری دکتر

سلام گلم انشالااین دفعه مثبت میشه  من برات دعامیکنم عزیزم میگم شمابرای تعین جنسیت آی وی اف میکن ...

بله میشه عزیزم ولی ای وی اف خیلی درصد گرفتنش کمه فقط خدا باید بخواد

انشاالله که به چیزی که دوست داری برسی

ممنونم از دعات گلم خدا اجرت بده

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
مستانه خانم منم اهوازم و زیر نظر دکتر نقاب. دو بار انتقال ناموفق داشتم. شما زیرنظر کدوم دکتر هستی؟

احتشام زاده

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️

عزیزان من هیستروسکوپی کردم..

پولیپ دراوردن...

الانم امدم مرکز میگن که تیروییدت پرکار شده ..

منو فرستادن دکتر..

ممک انتقالم بخاطر تیرویید بره عقب..

اعصابم خورده...

الان منتظر دکتر غدد هستم اون چی میگه

برام دعا کنید

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706