2737
2734
عنوان

از شغلم راضی نیستم 😔

112 بازدید | 9 پست

خودم عاشق داروسازی و پزشکی بودم پزشکی آزاد قبول شدم ولی پدرم از پس هزینه هاش برنمی اومد فرهنگیان قبول شدم اونم به اصرار خانواده ام پنج سال هست الان سرکار هستم ولی هنوز هم نمیتونم شاد باشم کسی بوده معلم بوده باشه دوباره خونده باشه و حرفه دیگری رو دنبال کرده باشه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اره تو اینستا یه خانومی هست معلمه و الان دانشجو پزشکی یا دندون پزشکی شده

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش ممکنه قهوه ای تون کنم.💗💓

چندسالته؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش ممکنه قهوه ای تون کنم.💗💓
2740
پیجش رو لطف میکنید بدین . چند تا سوال ازش بپرسم .

پیجش رو ندارم