2752
2734
عنوان

با این دل وامونده چه کنم؟

288 بازدید | 22 پست

عصر از بیرون اومدم طبق معمول آمپر ماشینم بالا بود کاپوت رو زدم بالا شروع کردم آب ریختن رو رادیاتور

ما نزدیک خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم پدرشوهرم دید کاپوت ماشینم بالاست اومد نزدیک گفت چیزی  شده گفتم یکم آمپر بالا بود آب ریختم خنک شه

تو همین حین یکی از همسایه ها اومد نزدیکم گفت میگن حسین آقا(همسایه مون)پشت فرمون سکته کرده بردنش بیمارستان

تا شنیدم همه بدنم شروع به لرزیدن کرد آخه سنی هم نداره

پدرشوهرم عمل قلب انجام داده نخواستم اون متوجه بشه هرجور شده با یه ترفندی روانه خونشون کردم

بعد همسرم تماس گرفت گفتن احیاش کردن و برگشته

منم خوشحال شدم آیت الکرسی خوندم و دعا کردم که زودتر خوب بشه

یهو آخرشب که از خونه مامانم برمیگشتیم دیدم کوچه مون پر از آدم

به همسرم گفت محمد چیشده همسرمم حیرون شده بود یهو دور زد برگشت گفتم چرا برگشتی گفت تو برو خونه مامانت

گفت حتما حسین آقا فوت کرده  گفتم نه برگرد شاید بخاطر اینکه بیمارستانه اومدن خونشون

ولی کوچه پر بود از آدم

برگشتیم تو کوچه از ماشین پیاده شدم مادرشوهرم درخونشون بود بدنم میلرزید صدا زدم مامان چیشده یهو خواهر همسرم اومد گفت حسین آقا فوت کرده دیگه نتوستم روی پاهام بایستم حالم بد شد داشتم رو زمین میفتادم

آوردنم خونه آبروم جلو همه رفت

دست خودم نیست خب درسته برای من غریبه ست ولی...... حالم بده😔الانم همش تو حیاطم ببینم یه وقت همسرش بی قراری نکنه

گاهی احساس میکنم واقعا من مریضم😔

خواهش میکنم براشون فاتحه بفرستید

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فاتحه که می‌خونیم.. ولی  درست نيست این حجم از دلشوره

دست خودم نیست

اصلا طاقت مرگ و بیماری کسی رو ندارم حتی اگه غریبه باشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خدا بیامرزع نفهمیدم حال تو چرا بد شد

واقعا دیوونم 

طاقت هیچی رو ندارم حتی برای غریبه ها

چقدر دلسوزی  اینجوری از پا در میای  بهتره بری پیش روانشناس  مرگ واسه همست عزیزم&nb ...

خیلی وقته از پا دراومدم

خدا رفتگان خودتون رو بیامرزه ان شاءالله

تحمل فشار روانیت پایین اومده عزیزم خودت. قوی کن خدابهشون صبر بده

ان شاءالله

ممنونم از لطفت

ماهم ناراحت میشیم...ولی غیرطبیعی رفتار نمی کنیم

دست خودم نیست

واقعا من مریضم😔

خیلی وقته از پا دراومدم خدا رفتگان خودتون رو بیامرزه ان شاءالله

عزیزم تاپیک های قبلتو خوندم 

بهتره به روانپزشک و. روانشناس مراجعه کنی 

اضطرابو افسردگی توی شمابه نظرم زیاده 

اینجوری کیفیت زندگیت کم میشه و از زندگی لذت نمیبری 

رو خودت کار کن عزیزم اینجوری آسیب میبینی قلبت خیلی بزرگ و مهربونه خواهر منم مثل توی 

زندگی تو این دنیا ی بی رحم پراز مرگ و مریضی برام خیلی سخته 

عزیزم تاپیک های قبلتو خوندم  بهتره به روانپزشک و. روانشناس مراجعه کنی  اضطرابو افسردگی ت ...

عزیزم هردو رفتم ولی اثری روی من نداره

زندگی برام یه برزخه