2703
2553
اونا بی که انتقال میدن بچه ها یه هفته قبل از انتقال حتما هر روز آب و نشاسته بخوریم تا یه هفته بعد از ...

من هفته دیگه انتقال دارم ینی از امروز بخورم؟زوده نیست؟

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه بار آبان ماه پارسال انتقال داشتم جوابم مثبت شد بچپ پسر بود توی۱۹هفته سقط شد۲ماه دیگه میخوام د ...

عزیزم ببخشید این سوالو میپرسم چطور سقط شد خود ب خود؟

زندگی زیباست اما عادلانه نیست.......
2720
نوشته هزینه فریز ۳۰۰ ۲۱ تخمک ۶میلیون ۶ میلیون هزینه تخمک کشی هست، نه انتقال

اره همینقدره.من همسرمم عمل تسه داشت همزمان منم تو اتاق عمل برای پانکچر .شدن ۶ تومن.۲۱ تخمک داشتم.جنتا جنین براتون تشکیل شد؟

قربونت برم عزیزه دلم انشالله خدای مهربون هرچه زودتر یه نی نی کوچولو میذاره تو دلت گلم

ممنون گلم انشاالله 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
خوب چرا هم ۳۰۰ دادید هم ۶ تومن احتمالا ۶ تومن بابت انتقالتونه

نه عزیزم من این دوتا هزینه رو تو دو روز متفاوت دادم برا پانکچر و فریز روزی که پانکچر شدم یعنی پنجشنبه روی قبضی که شیش تومن روپرداخت کردم نوشته بود هزینه پانکچر  و یکشنبه این هفته که دوباره رفتم گفتن هایپر هستی و برات انتقال نمیدیم و باید جنینات فریز بشن و قبض فریز و بهم دادن که پرداخت کنم اونم 300 تومن بود که دادم و انتقالم سه ماه دیگه س

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
اره همینقدره.من همسرمم عمل تسه داشت همزمان منم تو اتاق عمل برای پانکچر .شدن ۶ تومن.۲۱ تخمک داشتم.جنت ...

من از اون 21 تا تخمک که داشتم 15 تا جنین خوب برام تشکیل شد شما چندتا تشکیل شد؟ انتقال دادید به سلامتی؟

2714
چقدر امید گرفتم منم اندومتریوز دارم البته یه بار انتقال دادم منفی شد چسبندگی هم داری؟؟ خیلی خوشحا ...

جالبه ما اندومتریوزی ها خیلی نا امیدیم! منم اندومتریوز دارم و پنجشنبه پانکچرمه

من از اون 21 تا تخمک که داشتم 15 تا جنین خوب برام تشکیل شد شما چندتا تشکیل شد؟ انتقال دادید به سلامت ...

مبارکه عزیزم به سلامتی انتقالشون بدی مامان بشی.۹ تا خوب تشکیل شد.نه من برج ۱۰ پانکچر شدم.چون هایپر شدم افتاد برای بعد از عید.اومدم رویان وارد سیکل شدم.اما کرونا گرفتم انتقالم کنسل شد.حالا دهم خرداد قراره دوباره برم رویان سونو بشم و شروع بشه سیکل انتقالم

جالبه ما اندومتریوزی ها خیلی نا امیدیم! منم اندومتریوز دارم و پنجشنبه پانکچرمه

نگران نباش منم آندومتدیوزم هر دو تخمدانم هم درگیره و در کل قبلا هرچی سونو رفتم در حالت عادی فولیکول نداشتم اما وقت پانکچر ۱۲دتا تخمک کشیدن ک ۸ تا جنین شد

بله عزیزم منفی شدم این‌ماه باز انتقال دارم انشاالله هرچی خدابخواد

سلام گلم انشالااین دفعه مثبت میشه  من برات دعامیکنم عزیزم میگم شمابرای تعین جنسیت آی وی اف میکنید؟من تاحالاچهاربارباردارشدم وهرچهارباردخترشده شوهرم خیلی پسر دوست هست البته خودمم ارزو دارم یه پسرداشته باشم  سربارداری دخترام تقریبارزیم سفت وسخت داشتم انبارهای تخمک گذاری امامطمعن نیستم که دقیق روزتخمکگذاریم بوده باشه بنظرت امکان داره نهرآب وی اف پسردابشیم؟

2706