2737
2739
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16161 بازدید | 567 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سقط نکن اگه میتونید زودتر عروسی بگیرید 

این حرفا واسه قدیما بود. دختر عموی من هفته پیش عروسیش یود ۵ماهه حاملست. از شیرینی‌های نوه به مامانت بگو کم کم نرم میشه. بعدم بگو اگه سقط کنم شاید اصلا باردار نشم دیگه

مادرت حق نداره اینجور بگه بعدشم چرا بی عقلی کردی بمادرت گفتی ؟؟ بحرف شوهرت ومادرشوهرت گوش کن  ...

شوهرم بهش گفت من ک گفتم نگو بعد عروسی میگیم حتی با دکترم هماهنگ کردم موقع زایمان بگه هفت ماهه دنیا اومد

2742
اره من حتی جاریمم بچه دار نمیشده برادرشوهرم میخواسته روش زن بگیره حتی خواستگاری هم رفته بوده جاری هم ...

این وسط فقط خودت و شکهرت مهمی 

مامانت ناراحته حق میدم

ولی اجازه نده تصمیم بگیره برای تو وشوهر بچه ت

الهی ک خوشبخت بشی و به سلامتی نی نی رو بغل کنی😍❣️

2740
دقیقا کل حرفات مثل مامانمه.. نکنه واقعا مامانمی؟؟

عزیزم این تنها راه با سیاسته

بهای علناا راه خودت بری حرف شوهرت گوش ندی فقط رابطه خودتون خراب میشه بعدا سر هرچی پای اینو باز میکنه

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

اصلا حرف مامانتو گوش نکن حلال هم بودین گناه که نکردین دهن مردمم همیشه بازه ابروی مامانتم اصلا نمیره این بچه رو خدا داده بع بقیه چه ربطی داره وقتی شوهرت و خانواده شوهرت پشتتن دیگه بخاطر مامانت گند نزن تو زندگیت

سقط نکن اگه میتونید زودتر عروسی بگیرید  این حرفا واسه قدیما بود. دختر عموی من هفته پیش عروسیش ...

اصلا مادر من هیچی حالیش نیست بعد انتظار داره من مثل دوست باهاش باشم

مادرت حق نداره اینجور بگه بعدشم چرا بی عقلی کردی بمادرت گفتی ؟؟ بحرف شوهرت ومادرشوهرت گوش کن  ...

دقیقا خواهر شوهر من یکیو مسخره کرده بود که تو عقد حامله شد

چند روز پیشا داشت گریه میکرد میگفت کاش منم تو عقد حامله میشدم انقدر بدبختی نمیکشیدم

2706