2737
2739

بعله خیانت کرد و بعدش گفت تواحمق بودی ک اینهمه مدت نفهمیدی و زرنگی ازمن بود ـ

دست گذاشت رو ضعفم وتکرار کرد 

من زن خیلی باعزت نفس با اعتماد بنفش و ب شدت شخصیت مستقلی داشتم 

بعدخیانت گیج منگ خنگ وابسته خودکم بینی اویزون   شدم .. 

مث بیکارااااا تمام کل روز فالوراش و چک میکنم پرینت خطشو میگیرم  اگه زنگ بزنم درحال  مکالمه باشه از استرس سرگیجه میشم  انلاین بودنش و چک میکنم رفت وامدشو چک میکنم اگه گوشیش زنگ بخوره تهوع میگیرم از استرس و سریع میپرم روگوشی  خودم و توخونه حبس میکنم بیرون نمیرم فقط میشینم ک چکش کنم زندگی و تعطیل کردم مث نگهبان بیست و چهارساعته فقط دنبال اونم 

اما اون  بی اهمیت بی توجه تحقیرم میکنه ازبس چکش میکنم ازهمه جا بلاکم کرده ک زنگ نزنم نبینم جوابمو اصلا نمیده  مث یه موجود مزاحم حمال اویزون بهم نگاه میکنه ـ

از این حجم از حقارتی ک دچارش شدم دارم با اشک تایپ میکنم باورکنید من هرگز همچین موجود چندشی نبودم من اینجور بار نیومدم من غرور داشتم شخصیت داشتم و از رنای وابسته و ضعیف متنفر بودم   تروخدا بم یه سیلی برنید باحرفاتون تا بلکه ب خودم بیام ک ازخودم میخوام فرارکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون تایپ شخصیتیم مثل خودته اینو کاملا درک میکنم و میگم یا ادامه بده تا غرور و روح و روان نابود بشه یا به خودت بیا و برای خودت و وجودت ارزش قائل باش اون اگر بخواد کاری بکنه می‌کنه زندگیتو بچسب کاری کن ی روز بیاد التماست کنه بهش نگاه کنی 

2740
ب نظرم جدا شو منم اینطوری بودم جدا شدم الان با یکی آشنا شدم خیلی خوبه دارم ازدواج میکنم ب خودت فرصت ...

دوتا بچه دارم کوچیک خیلی کوجیک 

خانواده حامی ندارم  خونه ندارم پول رهن ندارم  سرکارنمیتونم برم بادنوزاد

منم مثل تو بودم.

ولی دیدم با چک کردن فقط آرامش خودمو به هم میزنم 

الان دیگه اصلا برام مهم نیس چیکار میکنه.

خودش قفل گذاشته رو همه برنامه هاش ولی حتی اگه یوقتایی قفلش باز باشه هم نمیرم یر گوشیش.

‌و واقعا آرامش بیشتری دارم.

عزت نفست کاذب بود وگرنه اینجوری نمیشدی.

ناراحتی عادی ولی رفتارات غیر عادیه 

همین که همچین شخصی زو بزا ازدواج انتخاب کرذی نشون میده عزت نفس نداشتی.ی دفعه رفتارش عوض نشده که.قبلا هم تحقیرت میکرده ولی نادیذه گرفتی و فک کردی عزت نفس دازی.

دوتا بچه دارم کوچیک خیلی کوجیک  خانواده حامی ندارم  خونه ندارم پول رهن ندارم  سرکارن ...

اینجوری گفتی من کاملا باشما فرق دارم من نامزد بودم ۳ سال بچه ای درکارنبود ولی با بچه طلاق بده همینو میتونم بگم ایشالله مشکلت حل بشه

2706