2733
2739
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15975 بازدید | 386 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این جن عاشق بعد بلایی سر شوهرت نمیورد؟ مثلا از رو حسادت آخه شنیدم اگه بدونن عاشق یکی هستی همش اذیت ...

خخخخ فکر کن جن عاشق مون بره دوست پسر سابق مونو اذیت کنه بخاطر اینکه عاشقشیم اخ چه کیفی میده😁🤣🤣🤣

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

بچه ها درسته همه ی اینا وجود داره ولی پس قدرت خدا چی میشه والا من یه آیه ی قرآن خوندم چند روز پیش که گفته بود میوه ای که رشد میکنه برگی که میفته مادری که باردار میشه و تمام اتفاقات عالم به اذن خداست چرا فکر میکنید اونا قدرتشون از قدرت خدا بالاتره بعدم خدا حافظ و نگهبان انسان هاست و یه لقب خدا غیور بودنش اجازه نمیده این موجودات به همین راحتی تو زندگی انسان رفت و آمد کنن و بخوان از بدن اون انسان لذت ببرن اینا همش بخاطر توهماته لطفا برای آرامش ذهن تون قرآن زیاد بخونید

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2742

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2738
بله من دفع کردم خیلی اذیتم میکرد بعضی وقتامینشستم گریه میکردم.شبانمیذاشت بخوابم اذیتم میکرد بازورمیخ ...

وای بخدادمنم دارم این مشکلو..همین امروز تو خواب اینجوری شدم...انگار روحم بیدار میشه ولی جسمم نه.همه چیز اطرافم رو میبینم ولی نمیتونم حرکت کنم.بخدا روحم رو میبینم که داره حرکت و سعی میکنه بلند بسه از جسمم.واینکه سایه های سیاه میبینم بعد همون لحظه تو خواب و بیداری سوره ناس رو میخونم.حتی خوب نمیتونم تلفظ کنم ولی با خوندنش یهو جسمم هم بیدار میشه و از اون سایه های سیاه هم خبری نیس.دعای همزاد گرفته بودم چند ماه خوب بودم باز شروع شد.

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

یعنی به رابطه با همسر ربط داره؟من اصلا بهش فک نمیکنم بخدا.شوهرم میگه من دقت کردم هرشب که توسیکل تخمکگذاری هستی و ما رابطه داریم همون شب این مشکل برات پیش میاد.من حرفشو جدی نگرفتم اصلا.ولی واقعا امروز دیدم همونجوری شدم شب قبل هم تخمکگذاریم بود و اقدام داشتیم.شوهرم گفت دیدی حالا من که بهت میگم واسه اینه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
دقیقا همینه.میدونی چراکبودمیشه؟هرموقع ک ازت لذت ببره بو میکشه بدنتو بخاطرهمین کبودمیشه.منم اینجوری ب ...

تو رو خدا یکم بیشتر بهم اطلاعات بده تا مطمئن شم 

من کبودی بدنم زیاده دکتر رفتم  گفت تو ازمایشات هیچی نشون نمیده 

ولی با شوهرمم تا خوب میشم باز ی اتفاقی میوفته!!!

🌹لطفا برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹
2706