2752
2734
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15977 بازدید | 386 پست
من موکل عاشق دارم از این خوابا زیاد می بینم دعانویس گفت به خاطر اونه

وای موکل عاشق چیه ؟ 

من وقتی با شوهرم قهرم از این خوابا زیاد میبینم

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای موکل عاشق چیه ؟  من وقتی با شوهرم قهرم از این خوابا زیاد میبینم

جن عاشق

زیاد درگیر نکن خودتو فکر نکنم داشته باشی البته یه سری علائنم داره تو اینترنت سرچ کن

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

پروفایلت چه باحاله 🤪😄

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
من موکل عاشق دارم از این خوابا زیاد می بینم دعانویس گفت به خاطر اونه

یعنی هرکس رابطه جنسی ببینه این چیزارو داره ببین گلم من چند وقت پیش خیلی زیاد شده بود الان کم شده ی سال پیش تقریبا چند ماهی هرچند روز ی بار خواب رابطه جنسی و میدیدم و حتی حس میکردم تو عالم خواب و بیداری یکی داره ببخشیدا بدنمو و قسمت های حساسمو دست کاری می‌کنه یکی دوبار فکر کردم شوهرمو فرداش دعواش کردم گفتم یعنی چی این کارت قسم خورد ک ب خدا من خواب بودم و کار من نبوده

حتی وقتی حس میکردم ک یکی زیادی دست کاریم میکرد لذت می‌بردمدست خودم نبود

همش میگفتم نکنه همزاد دارم

جن عاشق زیاد درگیر نکن خودتو فکر نکنم داشته باشی البته یه سری علائنم داره تو اینترنت سرچ کن

وایییییی ول کن 

نمیخوام 

میترسم 😰

یا مکه مکرمه چی هست؟

عاشق مکه مکرمه گفتنتم😂😂😂😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2706