2737
2739
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15960 بازدید | 386 پست
تو رو خدا یکم بیشتر بهم اطلاعات بده تا مطمئن شم  من کبودی بدنم زیاده دکتر رفتم  گفت تو از ...

من برادرم همزاد داشت شدید اذیتش میکرد 17 سال اسیرمون کرد اخرش اینجا سال پیش خودش یه شماره پیدا کرده بود که کسی راضی بوده از دفع همزاد خواهر زادش شانسی زنگ زده بود و چیزی هم نگفته بود که ببینه اون چی میگه خلاصه اعتماد کردیم و باهاش کار کرد الان گوش شیطون کر گوش شیطون کر 5 ماهه کاملا خلاص شدیم و حالش خوبه گرفتاریاشم کاملا برطرف شده 

09147746626 شمارشو گذاشتم خانم هست دوست داشتی باهاش حرف بزن شاید برا توام تونست کاری کنه منو دعا کردی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من دفع کردم خیلی اذیتم میکرد بعضی وقتامینشستم گریه میکردم.شبانمیذاشت بخوابم اذیتم میکرد بازورمیخ ...

به منم معرفی میکنی خیلی درگیرشم 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
2728
بچه ها برای رفع همزاد غیر حضوری ممکن نیست  چون روی سرتون باید رقیه  شرعی،ایات مربوط به رفع ...

شمارشونو به منم میدین بریم پیشش

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
چجوری میشه به منم کمک کنید 

یه دعانویس برام دفع کرد

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2740
شمارشونو میدین

بیا خصوصی

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
ی جوری میکی پیداش میشه انگار جکی جان وارد میشه همزاد خود طرف اذیت میکنه نه بقیه رو به گمونم با خودت ...

سلام عزیزم خوبین میشه شماره اون دعا نویس و به منم بدین خیلی درگیرم‌‌ خدا خیرتون بده دعا تون میکنم

😉