2733
2734
عنوان

خانومای با سیاست ...به کمک احتیاج دارم بیاین 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش اصن عادت نداره دعوت کنه ...تو این دوسال که این کارو نکرده تاحالا 

شاید هم مهلت نمی‌دید دعوت کنه. 

نرو. میخوای با همسرت وقت بگذرونی بگو اون بیاد یا برید بیرون. 

بلاخره جایی متوجه میشن نمیرید و منتظر دعوتید. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2731
۲ ساله عقدیم ولی یه بارم دعوتم نکردن ...

خب نرو عزیزم

تقصیر خودته

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اصلا اصلا اصلا اصلا مامانت رو دخالت نده  خودت یشین باشوهرت حرف بزن  اونم وقتی ک تنها بود ...

باهاش صحبت کردم ‌.ولی خب پشت خانوادشه ...یبار بهم گفتم من دیگه نمیدونم چیکار باید برات بکنن ...😐

در صورتی که  تاحالا هیچکاری واسم نکردن 

2740

اولاکه دورووریات بعده چندوقت اززندگیت حذف میشندتومیمونی وهمسرت وبچه هات دومامادرت حق داره اعقدبرای ه آشنایی ه که اگه اخلاق نخوردبرگرده ولی متاسفانه خیلی زوجها این اصل ونادیده میگیرندانگارعروسی کردندبعداکه کارازکارگذشت وبعضیا اخلاقشون نخوردوخیلی چیزادیگه بخاطرآبروبایدعروسی کنند بعدشم بچه وبیشترفرومیروند

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه

عزیزم بدون دعوت نرو. بعدم اگه دعوت کردن و رفتی عین خودشون رفتار کن دقیقا. اگه بهت کم محلی کردن توام کم محلی کن. باهاشون حرف نزن اگر چیزی گفتن جواب بده. اگه پاشدن برن بیرون توام خیلی سرسنگین پاشو خداحافظی کن و با بی اعتنایی برو از خونه شون. و در کل اینکه همیشه کم برو و وقتیم میری مدت کوتاهی بمون...دوری و دوستی

عزيزم شايد عادتشونه مدلشونه،انتظتر نداشته باش خيلي گرم باشن،بر اساس اين رفتارا قضاوت نکن،اصصصصلا نه حالا نه هيچ وقت ديگه پاي خانوادتو وسط نکش،کمتر برو بهونه بيار و نرو 

عزیزم این نظر برای بعد از ازدواجم هست یا فقط دوره عقد ؟

سلام عزیزم

وقتی تو دوره عقد  این مدلی رفتار شه ، خانواده ها  هم عادت میکنن  و ب همین منوال عمل میکنن  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706