2733
2734
عنوان

خانومای با سیاست ...به کمک احتیاج دارم بیاین 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست
عزیزم من راهنمایی خاستم نه توهین های شمارو ...شاید شرایط اینجوری بوده ....اگه اعصابت خورده چرا سر من ...

نه عزیزم من اعصابم خورد نیست راهنماییت کردم که بزرگ شی و هر کاری به سنش انجام بدی که خودت سیاست و تشخیصشو داشته باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نظراتت خیلی خوبه آره اینکار رو میکنم ولی یه مشکلی هم هست اینقدر خونشون معذبم که حد نداره انگار ...

اگه همه باهم اینجورین پس اصلا فکرت رو درگیر نکن عزیزم ...چون خاصیت خونوادشون همینه 

💞انتخاب تووووو💞......💐بهترین انتخاب قلبم بود💐
باهاش صحبت کردم ‌.ولی خب پشت خانوادشه ...یبار بهم گفتم من دیگه نمیدونم چیکار باید برات بکنن ...😐 د ...

عزیزم سعی کنید از دوران نامزدی لذت ببرید . سعی کن پای خانواده ها رو تو رابطتون  نکشی  .خیلی با نامزدت سر مسائل خانوادش بحث نکن چون مردا به شدت بیزارن. خیلی محبت کن به نامزدت که بکشیش  سمت خودت .و با احترام خونه مادرشوهرت برو و بیا .با مادرت هم در مورد این مسایل صحبت نکن . بدتر خانواده ها با هم بد میشن .خودت با سیاست کنترل کن

2728
ینی از رفتنت بدون دعوت ناراحت میشدن 

نه اصلا ولی دعواهایی راه مینداختن که بیا و ببین مثلا چرا اینطور گفتی چرا اونطور کردی اصلا سرد و بی روح خیلی معذبم خونشون کسی با کسی حرف نمیزنه حتی با هم دیگه مثلا شوهرم با برادرشوهر و کلا خانوادگی حرف نمیزنن من واقعا معذبم پدرشوهرم وسط جمع دراز میشد و حرف نمیزد

اخه واقعا کسیو ندارم باهاش درد و دل کنم یا ازش مشاوره بگیرم ...

اسن مشاوره ها بدردت نمیخورن ....

من تاجایی ک تونستم کمکت کردم و بهت گفتم ک چیکار کنی ولی بعضیا نمک میپاشن روی زخم ادم 

2740
عزیزم نظراتت خیلی خوبه آره اینکار رو میکنم ولی یه مشکلی هم هست اینقدر خونشون معذبم که حد نداره انگار ...

لطف داری صنم جان☺️

کسی هم سن خودتون  توی جمع شون نیست ؟  حرف مشترکی  پیدا نمیکنید ( مثل کتابی ک اخیرا خوندید یا  غذایی ک تازه پختش رو یاد گرفتید ) ک  حتی چند دقیقه  بتونید باهم معاشرت کنید ؟  یا با حالتی ک بی احترامی هم نباشه   نمیشه  تی وی نگاه کنید تا ساعت بگذره ؟   

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
نه اصلا ولی دعواهایی راه مینداختن که بیا و ببین مثلا چرا اینطور گفتی چرا اونطور کردی اصلا سرد و بی ر ...

خب پس اصلا ناررررراحت نشو چون همه باهم اینجورین ن فقط با تو تنها

نه عزیزم من اعصابم خورد نیست راهنماییت کردم که بزرگ شی و هر کاری به سنش انجام بدی که خودت سیاست و تش ...

خب مشخصه که شماهم احتیاج به راهنمایی داری ... یکی باید بهت بگه به کسی که ازدواج کرده حق نداری بگی چرا ازدواج کردی و باید صبر میکردی تا سنت بره بالا بعد ازدواج میکردی ....چون من نمیتونم الان به حرف شما گوش کنم برم طلاق بگیرم صبر کنم سنم بره بالا بعد ازدواج کنم ... کاریه که شده و واقعا تو باید درک کنی هیچ راه برگشتی نیست و  با حرفات مشکلیو حل نمیکنی بلکه دل کسیو میشکنی 

لطف داری صنم جان☺️ کسی هم سن خودتون  توی جمع شون نیست ؟  حرف مشترکی  پیدا نمیکنید ( ...

صدای  تی وی همیشه کمه یا یهو خاموشش میکنن😅😅😅 منم دیگه به این شرایط عادتت کردم فقط گله که میکنن تعجب میکنم بازم ممنون