2703
2553

سلام خانوما ..شدیدا به مشاوره و راهنماییتون احتیاج دارم ... 

راستش من دل خوشی از خانواده همسرم ک عقد هستیم ندارم..واقعا ادم حساب نمیکنن منو ... بی احترامی یا زخم زبون و ...ندارن ولی واقعا بهم بی محلی میکنن و خیلی چیزای دیگ که حوصلشو ندارم بگم طولانیه ...و اینکه هروقت میرم خونشون با ناراحتی برمیگردم ...مثلا فک کنین من بعد ی ماه میرم اونجا بعد شب که میشه همشون باهم میرن بیرون میگن حوصلمون سر رفته میریم بگردیم ...خب ادم بهش برمیخوره ...این یکیش بود ...

ولی منو همسرم باهم خوبیم و دوسشم دارم ...

الان مشکل اینجاست که مامانم بهم میگه دفعه ی بعد که خاست شوهرت ببرتت خونشون بگو مامانم اجازه نمیده تا بیاد و باهاش صحبت کنم ...ولی من دلم نمیاد مامانم اینطوری بده میشه... من میگم خودم باهاش صحبت کنم ..ولی اصن نمیدونم چطوری چی بگم چیکار کنم ...سنمم کمه و سیاستیم ندارم ..

نه نگو مامانت اجازه نمیده ولی تا دعوتت نکردن نرو

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بدون دعوت رسمی اصلااا نرو. با دعوت همسرت هم نه، فقط مادرشوهرت باید دعوتت کنه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

حتما با دعوت برید منزل خانواده همسرتون

اگر هم بی دعوت میرید ، طولانی نشینید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

خب شماهم باهاشون برید بیرون

شاید شمارو غریبه نمیدونن از خودشون میدونن و رودروایسی ندارن شاید سبک زندگیشون اینجوریه

تو چرا خودتو غریبه میدونی ماهی یه بار میری

بعد یعنی چی بری بگی مامانم اجازه نمیده؟ مامانت بده نمیشه این وسط با این حرف خودت و زندگیتو میبری زیر سوال

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

عزیزم اولا شما نباید به مادرت میگفتی و اونارو نصبت به خونواده شوهرت بد بین کنی من خودم این تجربه هارو دارم خونواده شوهر چیزیه که باید قبولش کنی شما باید ذهن خودتو مثبت کنی شاید اونا میرن بیرون که شما دوتایی باشین و بهتون خوش بگذره

خوب زندگی کن ❤

اصلا اصلا اصلا اصلا مامانت رو دخالت نده 

خودت یشین باشوهرت حرف بزن 

اونم وقتی ک تنها بودین یابیرون بودین 

بهش بگو ی چیزایی هستن ک باعث ناراحتیم میشن 

هروقت گف ک بگو ببینم چی هستن توهم شروع کن ب گفتن 

💞انتخاب تووووو💞......💐بهترین انتخاب قلبم بود💐
عزیزم اولا شما نباید به مادرت میگفتی و اونارو نصبت به خونواده شوهرت بد بین کنی من خودم این تجربه هار ...

نسبت درسته عزیزم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706