2737
2739
عنوان

خانومای با سیاست ...به کمک احتیاج دارم بیاین 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست
باهاش صحبت کردم ‌.ولی خب پشت خانوادشه ...یبار بهم گفتم من دیگه نمیدونم چیکار باید برات بکنن ...😐 د ...

پس گل من تحمل کن تا بری سر زندگیت ....چون شوهرت فعلا داره بااونا زندگی میکنه و حرفای اونا تو سرشه..

توهم درجوابش بایستی میگفتی میشه ی دونه از کارایی ک برام انجام دادن رو ب زبون بیاری

💞انتخاب تووووو💞......💐بهترین انتخاب قلبم بود💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنت کمه خب چرا ازدواج کردی ؟ بعد هم مگه مدرسه ست که مامانت باید صحبت کنه. شایدم شما چون سنت کمه زیاد به خودت میگیری. خلاصه اینکه یه کم‌ بزرگ بشید بعد ازدواج کنید به خدا خاله بازی نیست.

2728
عزیزم بدون دعوت نرو. بعدم اگه دعوت کردن و رفتی عین خودشون رفتار کن دقیقا. اگه بهت کم محلی کردن توام ...

ببخشید ها ولی فک نکنم این نمونه رفتارایی ک شما گفتین خوب باشه اینجوری ک بدبخت همیشه خودش در حال عذابه

سلام عزیزم وقتی تو دوره عقد  این مدلی رفتار شه ، خانواده ها  هم عادت میکنن  و ب همین ...

آخه من اینطوریم ولی همیشه ازم گله دارن که بی دعوت نمیای منم نظرم اینه که اینجوری حرمت ها حفظ میشه نمیدونم به حرفاشون چه واکنشی نشون بدم

ما وقتی نامزد  بودیم .شبا پدر شوهرم و مادر شوهرم میرفتن دو سه ساعتی شب نشینی  خونه اقوام که ما یه کم نامزدم  تنها باشیم .شاید خانواده نامزدت هم بیرون میرن که شما دوتا تو خونه راحت باشید

2740
خوب نباید بدون دعوت بدی از زبون مادرتم چیزی نگو بعدا رابطشون خراب میش 

خب وقتی دعوت نمیکنن چکار کنیم؟ بعد ک میرم خونشون میگن چرا تو انقدر دیر به دیر به ما سر میزنی 

مرا عهدیست با جانان💏😍
آخه من اینطوریم ولی همیشه ازم گله دارن که بی دعوت نمیای منم نظرم اینه که اینجوری حرمت ها حفظ میشه نم ...

پس حق دارن ک گله کنن ....شما خودت رو بزاری جای اونا‌..اوناهم دیگه تورو عضوی هز خونواده خودشون میدونن پس انتظار دارن ک باهاشون گرم و صمیمی باشی ن خشک و رسمی ک بخوای مدام اونا دعوتت کنن و جلوت خم وراست بشن .....

ی چن مدت اونجوری باش ک اونا میخوان ببین چیزی عوض میشه یا ن ...بهتر میشه برات یا ن 

ببخشید ها ولی فک نکنم این نمونه رفتارایی ک شما گفتین خوب باشه اینجوری ک بدبخت همیشه خودش در حال عذاب ...

نه اتفاقا راهش دقیقا همینه. منم از خودم نمیگم مطالعات روانشناسی دارم و تجربه م هم زیاده. اگه بخواد کسانی رو که بهش بی محلی می کنن تحویل بگیره اونجوریه که عذاب می کشه. اصلا قرار نیست رابطه ی آنچنانی با خانواده شوهر داشته باشیم. بهترین حالت اونم با همچین آدمایی رسمی بودنه

2706