2733
2734
عنوان

دختر بچه۱۳ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشون راضی خانواده ها راضی 

ما ناراضی ؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
پسره۱۷سالشه

🫤🫤

مرد ۴۰ سالع ت خرج  زندگیش مونده این بچه چ میگه 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728
نه۱۷ سالشه آخه من نمیدونم اینا ینی میتونن زندکی کنن بچن هنوز

بگو باباجان اینا هنوز هورموناشونم تنظیم نیست

واسه چی ازدواج کردن، دوروز دیگه از هم بدشون میاد که

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋
2740
نمیدونم فک نکنم خونه اینام داشته باشه

😞اخه چ بگم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ب ما چ ولی دوتا شونم بچن چیزی از زندگی نمیدونن پس فردا طلاق میگیرن

عاقبتش جز این هم نیست 

ولی کاری هم  نمیشه کرد 

چون مسأله روشنی هست

متأسفانه‌ همون داستان کبکه هست که سرش کرده زیر برف 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
عاقبتش جز این هم نیست  ولی کاری هم  نمیشه کرد  چون مسأله روشنی هست  متأسفانه‌ ...

اره نمیدونم مادر پدرش با چ فکری این کارو کردن آدم دلش میسوزه دختره درس اینارم میزاره کنار

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه 
اره نمیدونم مادر پدرش با چ فکری این کارو کردن آدم دلش میسوزه دختره درس اینارم میزاره کنار

کاش قانونی بود که منع ازدواج صورت می‌گرفت برای سنین پایین 

روز گذشته خانمی بود می‌گفت ازدواج در سنین پایین نتایج مثبتی داره اینکه دیگه سمت روابط نامشروع نمیرن شکست عشقی نمیخورن و.... 

اما به این فکر نمی‌کرد که کمی بیشتر برای فرزندانمون وقت بذاریم اگاهشون کنیم که مراقب خودشون باشند 

و تمرکز شون روی پیشرفت بذارند  و در زمانی که بالغ شدند اقدام به ازدواج داشته باشند 

کاش قانونی بود که منع ازدواج صورت می‌گرفت برای سنین پایین  روز گذشته خانمی بود می‌گفت ازدواج د ...

حرفاتون خیلی قشنگه کاش همه مثل شما فک میکردن

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه 
2706