2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من که شوهرم یه جوری شده

اصلا تمایل .... درش نابودشده نه سمتم میاد و نه حرفشومیزنه شده هم خونه خیلی عجیبه برام...تاحالا اصلا اینجورنبوده.منم خیلی بابت این موضوع عصبی شدم ازش سرس دادمیزنم سرکوچکترین مسایل یامیگم بروحوصلتوندارم

میگه هر چی بگی هرجا بخای میبرمت  هرکاری بخای من انجام میدم ..باور کن شده ساعت سه نصف شب منو برد ...

آفرین دقیقا مثل شوهر من هر وقت میگم حوصلم سر رفته میگوز ه میگه برو بگیرش در نره ،همیشه هم آماده هست ،منم دیگه تصمیم گرفتم حوصلم سر نره 

2740
شما وقت کردی یکم کلاس بزار والا هر جایی بودی تو تاپیکا فقط داری کلاس میزاری

متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ادما مشکل دارم و شوهر منم مث همه ی ادما خوبی و بدی داره اما من تو این دم صبح از خدا میخام جواب قضاوت نادرست شمارو بده .

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
آفرین دقیقا مثل شوهر من هر وقت میگم حوصلم سر رفته میگوز ه میگه برو بگیرش در نره ،همیشه هم آماده هست ...

واااااای چقد خندیدم

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 
متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ...

دورت بگردم عزیزم ناراحت نشو

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 
2706