2733
2734
متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ...

نه خیلی ام خوبه ولی جایی که بقیه صادقانه حرف میزنن شما هی میگی نه شوهرم فلانه زندگی ما بهمانه خیلی تابلو داری فقط کلاس میزاری لااقل اینقد تابلو نباش تا به دلمون بشینه خب

چرا عزیزم از کی اینجوری شده؟؟

دقیقا از شروع کرونا.من شاغل بودم و باوجودمشغله ی کاری رابطه مون خیلی گرم بود اماازوقتی خونه نشین شدیم هردو تقریبا به صفررسیده خیلی ناراحتم نمیدونم چیکارکنم چرا اینجوری شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ...

چیزی نگفت که بنده خدا ،شوهرهای ما هم خیلی خوبن هر کسی یه ویژگی خوب بارز داره ولی اکثرا به خاطر روزمرگی و خستگی نمیبینیمش ،احسنت به شما که تک به تک محبت‌های همسرتونو می‌بینید ، همیشه خوشبخت باشید

دقیقا از شروع کرونا.من شاغل بودم و باوجودمشغله ی کاری رابطه مون خیلی گرم بود اماازوقتی خونه نشین شدی ...

شاید بخاطر کروناس ینی میخاد مراقب باشه نگیرین

مرا عهدیست با جانان...
2731
نه خیلی ام خوبه ولی جایی که بقیه صادقانه حرف میزنن شما هی میگی نه شوهرم فلانه زندگی ما بهمانه خیلی ت ...

خدا منو تا ظهر نرسونه اگه یه کلمه ار حرفام دروغ باشه..دیگه مسئول این نیستم ک باور کنین یا نه.من یبار ساعت چهار صب هوس پفک کردم همسرم رفته بود اونور شهر از مغازه شبانه روزی پفک خریده بود خب من چجوری بیام بگم بده شوهرم..تو همه جا هم اگه تایپیکی باشه مربوط ب شوهر چ خوب چ بد راستشو میگم.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
چیزی نگفت که بنده خدا ،شوهرهای ما هم خیلی خوبن هر کسی یه ویژگی خوب بارز داره ولی اکثرا به خاطر روزمر ...

والا به همون خدای بالاسری قسم من ی کلمه هم دروغ نمیگم تو پستام .دیگه اون خانوم باور نمیکنه من چیکار میتونم بکنم 

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2740
نه خیلی ام خوبه ولی جایی که بقیه صادقانه حرف میزنن شما هی میگی نه شوهرم فلانه زندگی ما بهمانه خیلی ت ...

خب وقتی حالش خوبه ؟بگه بده؟ایشالا همه حالشون خوب باشه منو شوهرمم خیلی وقتا خوبیم ولی تو نی نی سایت بعضیا ناراحت میشن انگار

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
واقعا امیدوارم خدا جوابتونو بده بابت قضاوتتون

ای بابا منک اصلا قضاوتت نکردم خب خوش باشی بماچه من خندم ب حرفش اومد اصلا بماچه کجا چی میکنی والااااا

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 

همسر من گاهی میبره بیرون

گاهی عین بچه ها باهام بازی میکنه سر به سرم میذاره و مسخره بازی در میاره تا بخندونم

گاهی هم وقتی میگم حوصلم سر رفته میگه خوب میشه عزیزم و تمام😐

یعنی عکس العملش بستگی داره به حال و هواش

عشق اگر عشق باشد مثل زندان نیست...از جنس آزادی است
2706