2733
2734
عنوان

نات کوینام گم شدن😭😭😭

586 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها

اگه نمیدونید یا سوال دارید من خودمم زیاد اطلاع ندارم، قصدم جسارت نیست ولی لطفا اگه میدونید فقط کمکم کنید ممنونم

من 30 کا نات کوین داشتم بعد اون موقع هی مسخره میکردن منم گفتم به درد نمیخوره گرفتم بازشو تو تل پاک‌کردم الان واقعا میخوامش

میخوام بدوم آیا امکانش هست برشونگردونم؟ اگه میشه چطوری.....

خواهش میکنم بدونید لطفا بگید نیاز دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باتو سرچ کن استارت بزن ببین چی میاره برات فکر نمیکنم بپره میاد دوباره 

https://t.me/tapswap_mirror_2_bot?start=r_493455136

اینم لینک تپ سواپ مث ناتکوینه غافل نشو ازش منم مسخره می کردن ولی مهم نیست برام

2731

مگه واقعا پول میده!

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊کسانی که اعتقادی ندارن به هییچ عنواان ریپلای نکنن من انرژیم رو صرف افرادی که شکاک هستن هدر نمیدم❌ قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی و سوالات مربوط به علم ماورا در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

وقتی پاک کردی برو قسمت تنظیمات ازون جا ببین که بات ها و مسدود شده هارو چک کن و در بیار ان شالله ک بیاد 

این نات کویین واقعاا واقعیههه؟؟

چیطوریا میشه تبدیل به پولش کرد؟

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
دوست همسرم ۱۰ تا اکانت داشت فروخت ۱۰۰ میلیون اون روز اولش الان بستنش

چطوریاس این نات کویینا

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
منم نمیدونم شوهرم اطلاعات داره

خیلی دوست دارم درموردش بدونم

یعنی هیچ کس نمیدونههههه

من حتی نمی‌دونم چجوری جمع کنم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن تولدمه فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  
2706