2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که شوهرم یه جوری شده

اصلا تمایل .... درش نابودشده نه سمتم میاد و نه حرفشومیزنه شده هم خونه خیلی عجیبه برام...تاحالا اصلا اینجورنبوده.منم خیلی بابت این موضوع عصبی شدم ازش سرس دادمیزنم سرکوچکترین مسایل یامیگم بروحوصلتوندارم

میگه هر چی بگی هرجا بخای میبرمت  هرکاری بخای من انجام میدم ..باور کن شده ساعت سه نصف شب منو برد ...

آفرین دقیقا مثل شوهر من هر وقت میگم حوصلم سر رفته میگوز ه میگه برو بگیرش در نره ،همیشه هم آماده هست ،منم دیگه تصمیم گرفتم حوصلم سر نره 

شما وقت کردی یکم کلاس بزار والا هر جایی بودی تو تاپیکا فقط داری کلاس میزاری

متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ادما مشکل دارم و شوهر منم مث همه ی ادما خوبی و بدی داره اما من تو این دم صبح از خدا میخام جواب قضاوت نادرست شمارو بده .

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
آفرین دقیقا مثل شوهر من هر وقت میگم حوصلم سر رفته میگوز ه میگه برو بگیرش در نره ،همیشه هم آماده هست ...

واااااای چقد خندیدم

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 
متاسفم براتون..یعنی خوب بودن یه زندگی اینقدر چیز عجیبیه؟؟اسمش کلاس گذاشتنه؟؟مطمئن باش خیلی بیشتر از ...

دورت بگردم عزیزم ناراحت نشو

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 
2706